Minde IL

Tabell og Kampoversikt for 5 div. Menn avd. 01
5 div. Menn avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Askøy FK 20 14 3 3 61-20 41 45 10 10 0 0 40-7 10 4 3 3 21-13
2 Nordre Fjell 20 14 1 5 61-34 27 43 10 9 0 1 42-13 10 5 1 4 19-21
3 Østsiden Askøy 20 12 2 6 52-35 17 38 10 7 1 2 29-18 10 5 1 4 23-17
4 Telavåg 20 11 4 5 72-45 27 37 10 7 3 0 40-16 10 4 1 5 32-29
5 Nymark 20 12 1 7 48-37 11 37 10 7 1 2 28-13 10 5 0 5 20-24
6 Sotra 2 20 11 3 6 56-40 16 36 10 8 1 1 37-17 10 3 2 5 19-23
7 Baune 20 10 3 7 41-37 4 33 10 5 2 3 25-20 10 5 1 4 16-17
8 Åsane 3 20 11 0 9 48-45 3 33 10 8 0 2 28-11 10 3 0 7 20-34
9 Ny-Krohnborg 20 6 5 9 47-45 2 23 10 3 3 4 25-19 10 3 2 5 22-26
10 Minde 20 4 4 12 45-56 -11 16 10 2 2 6 19-26 10 2 2 6 26-30
11 Follese 20 2 0 18 27-84 -57 6 10 1 0 9 16-37 10 1 0 9 11-47
12 Skogsvåg 20 0 0 20 20-100 -80 0 10 0 0 10 9-43 10 0 0 10 11-57
Siste synk: 08:50
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
09.04 20:00 1 Minde Baune Paradis fotballbane 1-2 12120501004
22.04 20:00 2 Baune Skogsvåg Krohnsminde Kunstgress 5-1 12120501010
25.04 20:00 3 Åsane 3 Baune Myrdal stadion 1-3 12120501015
03.05 18:00 4 Baune Nymark Krohnsminde Kunstgress 0-3 12120501021
10.05 19:00 5 Telavåg Baune Telavåg gress 2-0 12120501025
19.05 18:00 6 Baune Sotra 2 Krohnsminde Kunstgress 2-0 12120501034
24.05 20:00 7 Ny-Krohnborg Baune Krohnsminde Kunstgress 1-1 12120501040
31.05 20:00 8 Baune Follese Krohnsminde Kunstgress 3-1 12120501047
07.06 19:00 9 Nordre Fjell Baune Ågotnes Kunstgressbane 4-1 12120501054
13.06 20:00 10 Østsiden Askøy Baune Ask idrettsplass 1-0 12120501059
22.06 13:00 11 Baune Askøy FK Krohnsminde Kunstgress 0-4 12120501062
16.08 18:00 12 Baune Minde Krohnsminde Kunstgress 4-4 12120501070
23.08 20:00 13 Skogsvåg Baune Skogsvåg kunstgressbane 0-2 12120501076
01.09 13:00 14 Baune Åsane 3 Krohnsminde Kunstgress 5-1 12120501081
08.09 18:00 15 Nymark Baune Nymark Kunstgress 03 4-2 12120501087
14.09 13:00 16 Baune Telavåg Krohnsminde Kunstgress 2-0 12120501091
23.09 18:30 17 Sotra 2 Baune Straume Stadion 2-3 12120501100
27.09 20:00 18 Baune Ny-Krohnborg Krohnsminde Kunstgress 3-3 12120501106
04.10 20:00 19 Follese Baune Hetlevik Kunstgress 1-2 12120501113
11.10 20:00 20 Baune Nordre Fjell Krohnsminde Kunstgress 1-3 12120501120
20.10 13:00 21 Baune Østsiden Askøy Krohnsminde Kunstgress - 12120501125
25.10 20:00 22 Askøy FK Baune Kleppestø kunstgress - 12120501128

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift