Minde IL

Tabell og Kampoversikt for 5 div. Menn avd. 01
5 div. Menn avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Askøy FK 20 14 3 3 61-20 41 45 10 10 0 0 40-7 10 4 3 3 21-13
2 Nordre Fjell 20 14 1 5 61-34 27 43 10 9 0 1 42-13 10 5 1 4 19-21
3 Østsiden Askøy 20 12 2 6 52-35 17 38 10 7 1 2 29-18 10 5 1 4 23-17
4 Telavåg 20 11 4 5 72-45 27 37 10 7 3 0 40-16 10 4 1 5 32-29
5 Nymark 20 12 1 7 48-37 11 37 10 7 1 2 28-13 10 5 0 5 20-24
6 Sotra 2 20 11 3 6 56-40 16 36 10 8 1 1 37-17 10 3 2 5 19-23
7 Baune 20 10 3 7 41-37 4 33 10 5 2 3 25-20 10 5 1 4 16-17
8 Åsane 3 20 11 0 9 48-45 3 33 10 8 0 2 28-11 10 3 0 7 20-34
9 Ny-Krohnborg 20 6 5 9 47-45 2 23 10 3 3 4 25-19 10 3 2 5 22-26
10 Minde 20 4 4 12 45-56 -11 16 10 2 2 6 19-26 10 2 2 6 26-30
11 Follese 20 2 0 18 27-84 -57 6 10 1 0 9 16-37 10 1 0 9 11-47
12 Skogsvåg 20 0 0 20 20-100 -80 0 10 0 0 10 9-43 10 0 0 10 11-57
Siste synk: 08:14
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
06.04 15:00 1 Telavåg Nordre Fjell Telavåg gress 2-0 12120501006
23.04 20:00 2 Nordre Fjell Askøy FK Ågotnes Kunstgressbane 0-2 12120501012
29.04 20:00 3 Nordre Fjell Sotra 2 Ågotnes Kunstgressbane 3-0 12120501018
05.05 19:00 4 Minde Nordre Fjell Paradis fotballbane 1-2 12120501024
09.05 20:15 5 Nordre Fjell Ny-Krohnborg Ågotnes Kunstgressbane 8-4 12120501030
20.05 20:00 6 Skogsvåg Nordre Fjell Skogsvåg kunstgressbane 0-3 12120501036
27.05 20:00 7 Nordre Fjell Follese Ågotnes Kunstgressbane 8-0 12120501042
31.05 19:00 8 Åsane 3 Nordre Fjell Myrdal stadion 3-0 12120501048
07.06 19:00 9 Nordre Fjell Baune Ågotnes Kunstgressbane 4-1 12120501054
14.06 20:00 10 Nymark Nordre Fjell Nymark Kunstgress 03 1-4 12120501060
21.06 19:00 11 Nordre Fjell Østsiden Askøy Ågotnes Kunstgressbane 1-0 12120501066
17.08 15:00 12 Nordre Fjell Telavåg Ågotnes Kunstgressbane 4-1 12120501072
23.08 19:00 13 Askøy FK Nordre Fjell Kleppestø kunstgress 3-0 12120501078
02.09 18:00 14 Sotra 2 Nordre Fjell Straume Stadion 7-1 12120501084
06.09 19:00 15 Nordre Fjell Minde Ågotnes Kunstgressbane 5-2 12120501090
13.09 20:00 16 Ny-Krohnborg Nordre Fjell Krohnsminde Kunstgress 2-2 12120501096
20.09 19:00 17 Nordre Fjell Skogsvåg Ågotnes Kunstgressbane 5-2 12120501102
27.09 20:00 18 Follese Nordre Fjell Follese kunstgress 1 1-4 12120501108
04.10 19:00 19 Nordre Fjell Åsane 3 Ågotnes Kunstgressbane 4-1 12120501114
11.10 20:00 20 Baune Nordre Fjell Krohnsminde Kunstgress 1-3 12120501120
18.10 19:00 21 Nordre Fjell Nymark Ågotnes Kunstgressbane - 12120501126
25.10 20:00 22 Østsiden Askøy Nordre Fjell Ask idrettsplass - 12120501132

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift