Minde IL

Tabell og Kampoversikt for
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Bergen Nord 11 11 0 0 51-7 44 33 6 5 0 0 21-1 5 6 0 0 30-6
2 Lyngbø 11 10 0 1 40-13 27 30 6 4 0 1 18-6 5 6 0 0 22-7
3 Varegg 1 11 7 0 4 44-17 27 21 6 4 0 1 31-8 5 3 0 3 13-9
4 Nymark 11 6 2 3 22-20 2 20 5 4 0 2 12-9 6 2 2 1 10-11
5 Minde 11 5 3 3 30-20 10 18 6 3 2 0 17-3 5 2 1 3 13-17
6 Sædalen 11 6 0 5 29-33 -4 18 6 3 0 2 14-15 5 3 0 3 15-18
7 Nordhordland 2 11 4 1 6 29-33 -4 13 5 2 0 4 16-19 6 2 1 2 13-14
8 Radøy FK 11 3 3 5 28-44 -16 12 5 2 1 3 15-17 6 1 2 2 13-27
9 Gneist 2 11 3 2 6 25-41 -16 11 5 2 2 2 17-18 6 1 0 4 8-23
10 Sandviken 11 3 0 8 22-37 -15 9 5 3 0 3 15-20 6 0 0 5 7-17
11 Voss 11 1 2 8 13-39 -26 5 6 1 1 3 8-15 5 0 1 5 5-24
12 Fana 2 11 0 1 10 19-48 -29 1 5 0 1 5 9-28 6 0 0 5 10-20
Siste synk: 04:37
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
05.03 19:00 1 Sotra Varegg Straume Stadion 6-1 12119002001
09.04 20:00 1 Bergen Nord Varegg 1 Salhus Kunstgress 2-0 12119202005
23.04 20:00 2 Varegg 1 Radøy FK Stemmemyren Kunstgress 2 11-1 12119202011
28.04 16:00 3 Gneist 2 Varegg 1 Liland kunstgress 1 1-3 12119202016
07.05 20:00 4 Varegg 1 Fana 2 Stemmemyren kunstgress 4-2 12119202020
14.05 18:00 5 Sandviken Varegg 1 Stemmemyren Kunstgress 2 3-2 12119202026
21.05 20:00 6 Varegg 1 Nymark Stemmemyren kunstgress 6-0 12119202033
26.05 18:00 7 Minde Varegg 1 Paradis fotballbane 3-0 12119202041
04.06 20:15 8 Varegg 1 Lyngbø Stemmemyren Kunstgress 2 3-5 12119202046
12.06 19:00 9 Voss Varegg 1 Prestegardsmoen KIWI-banen 0-5 12119202051
16.06 18:00 10 Varegg 1 Sædalen Stemmemyren kunstgress 7-0 12119202059
22.06 13:00 11 Nordhordland 2 Varegg 1 Knarvik Kunstgras 0-3 12119202066
20.08 20:00 1 Nymark Varegg 1 Nymark Kunstgress 03 4-1 12119211006
27.08 20:00 2 Os Varegg 1 Kuventræ kunstgress 01 - 12119211012
05.09 20:15 3 Varegg 1 Minde Stemmemyren kunstgress - 12119211018
10.09 20:00 4 Varegg 1 Baune Stemmemyren kunstgress - 12119211024
24.09 20:00 6 Varegg 1 Åsane 1 Stemmemyren kunstgress - 12119211036
01.10 20:00 7 Bremnes Varegg 1 Olvondo Stadion - 12119211042
15.10 20:00 8 Varegg 1 Loddefjord Stemmemyren kunstgress - 12119211048
22.10 20:00 9 Sædalen Varegg 1 Kalandseid idrettsplass - 12119211054
29.10 20:00 10 Varegg 1 Olsvik Stemmemyren kunstgress - 12119211060
05.11 20:00 11 Sotra Varegg 1 Straume Stadion - 12119211066

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift