Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G19 2 div. avd. 02
G19 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Bergen Nord 11 11 0 0 51-7 44 33 6 5 0 0 21-1 5 6 0 0 30-6
2 Lyngbø 11 10 0 1 40-13 27 30 6 4 0 1 18-6 5 6 0 0 22-7
3 Varegg 1 11 7 0 4 44-17 27 21 6 4 0 1 31-8 5 3 0 3 13-9
4 Nymark 11 6 2 3 22-20 2 20 5 4 0 2 12-9 6 2 2 1 10-11
5 Minde 11 5 3 3 30-20 10 18 6 3 2 0 17-3 5 2 1 3 13-17
6 Sædalen 11 6 0 5 29-33 -4 18 6 3 0 2 14-15 5 3 0 3 15-18
7 Nordhordland 2 11 4 1 6 29-33 -4 13 5 2 0 4 16-19 6 2 1 2 13-14
8 Radøy FK 11 3 3 5 28-44 -16 12 5 2 1 3 15-17 6 1 2 2 13-27
9 Gneist 2 11 3 2 6 25-41 -16 11 5 2 2 2 17-18 6 1 0 4 8-23
10 Sandviken 11 3 0 8 22-37 -15 9 5 3 0 3 15-20 6 0 0 5 7-17
11 Voss 11 1 2 8 13-39 -26 5 6 1 1 3 8-15 5 0 1 5 5-24
12 Fana 2 11 0 1 10 19-48 -29 1 5 0 1 5 9-28 6 0 0 5 10-20
Siste synk: 08:14
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
06.04 14:00 1 Radøy FK Sædalen Austmarka Kunstgras 1-3 12119202004
23.04 20:00 2 Varegg 1 Radøy FK Stemmemyren Kunstgress 2 11-1 12119202011
30.04 20:00 3 Radøy FK Bergen Nord Austmarka Kunstgras 0-4 12119202017
05.05 20:00 4 Radøy FK Nordhordland 2 Austmarka Kunstgras 5-1 12119202024
14.05 20:00 5 Gneist 2 Radøy FK Liland kunstgress 2 3-3 12119202028
21.05 20:00 6 Radøy FK Fana 2 Austmarka Kunstgras 7-4 12119202031
04.06 20:00 8 Radøy FK Nymark Austmarka Kunstgras 2-2 12119202044
11.06 20:00 9 Minde Radøy FK Paradis fotballbane 9-1 12119202053
14.06 20:00 7 Sandviken Radøy FK Stemmemyren kunstgress 2-6 12119202038
18.06 20:00 10 Radøy FK Lyngbø Austmarka Kunstgras 0-3 12119202057
22.06 13:00 11 Voss Radøy FK Prestegardsmoen Olabanen 2-2 12119202063
20.08 19:00 1 Radøy FK Gneist 2 Austmarka Kunstgras 5-4 12119212006
27.08 20:00 2 Arna-Bjørnar 2 Radøy FK Ytre Arna Kunstgress 1-2 12119212012
03.09 20:00 3 Skjergard /Nordre Fjell Radøy FK Rong Kunstgras 2-2 12119212018
08.09 17:00 4 Radøy FK Vestsiden-Askøy Austmarka Kunstgras 5-2 12119212024
17.09 20:00 5 Kvernbit/Nordre Holsnøy Radøy FK Fossemyra Kunstgress 1 6-4 12119212030
01.10 20:00 7 Smørås Radøy FK Slåtthaug Kunstgress 4-3 12119212042
15.10 20:00 8 Radøy FK Austevoll Austmarka Kunstgras - 12119212048
22.10 20:00 9 Sund /Skogsvåg/Telavåg Radøy FK Hald stadion - 12119212054
29.10 20:00 10 Radøy FK Sandviken Austmarka Kunstgras - 12119212060
05.11 19:00 11 Radøy FK Voss Austmarka Kunstgras - 12119212066

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift