Minde IL

Tabell og Kampoversikt for
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Bergen Nord 11 11 0 0 51-7 44 33 6 5 0 0 21-1 5 6 0 0 30-6
2 Lyngbø 11 10 0 1 40-13 27 30 6 4 0 1 18-6 5 6 0 0 22-7
3 Varegg 1 11 7 0 4 44-17 27 21 6 4 0 1 31-8 5 3 0 3 13-9
4 Nymark 11 6 2 3 22-20 2 20 5 4 0 2 12-9 6 2 2 1 10-11
5 Minde 11 5 3 3 30-20 10 18 6 3 2 0 17-3 5 2 1 3 13-17
6 Sædalen 11 6 0 5 29-33 -4 18 6 3 0 2 14-15 5 3 0 3 15-18
7 Nordhordland 2 11 4 1 6 29-33 -4 13 5 2 0 4 16-19 6 2 1 2 13-14
8 Radøy FK 11 3 3 5 28-44 -16 12 5 2 1 3 15-17 6 1 2 2 13-27
9 Gneist 2 11 3 2 6 25-41 -16 11 5 2 2 2 17-18 6 1 0 4 8-23
10 Sandviken 11 3 0 8 22-37 -15 9 5 3 0 3 15-20 6 0 0 5 7-17
11 Voss 11 1 2 8 13-39 -26 5 6 1 1 3 8-15 5 0 1 5 5-24
12 Fana 2 11 0 1 10 19-48 -29 1 5 0 1 5 9-28 6 0 0 5 10-20
Siste synk: 04:37
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.03 14:00 1 Os Bergen Nord Kuventræ kunstgress 01 6-2 12119002003
09.04 20:00 1 Bergen Nord Varegg 1 Salhus Kunstgress 2-0 12119202005
23.04 20:00 2 Nordhordland 2 Bergen Nord Knarvik Kunstgras 3-6 12119202012
30.04 20:00 3 Radøy FK Bergen Nord Austmarka Kunstgras 0-4 12119202017
07.05 20:00 4 Bergen Nord Gneist 2 Salhus Kunstgress 9-0 12119202019
14.05 20:00 5 Fana 2 Bergen Nord Nesttun Kunstgress 2 0-5 12119202027
21.05 20:00 6 Bergen Nord Sandviken Salhus Kunstgress 1-0 12119202032
28.05 20:00 7 Nymark Bergen Nord Nymark Kunstgress 03 0-3 12119202037
04.06 20:00 8 Bergen Nord Minde Salhus Kunstgress 5-1 12119202045
11.06 20:00 9 Lyngbø Bergen Nord Lyngbø Idrettspark 1-4 12119202052
18.06 20:00 10 Bergen Nord Voss Salhus Kunstgress 4-0 12119202058
22.06 13:00 11 Sædalen Bergen Nord Kalandseid idrettsplass 2-8 12119202062
20.08 20:15 1 Lyngbø Bergen Nord Lyngbø Idrettspark 0-1 12119111003
27.08 20:00 2 Bergen Nord Fyllingsdalen Salhus Kunstgress - 12119111010
03.09 19:00 3 Stord Bergen Nord Stord stadion - 12119111016
10.09 20:00 4 Bergen Nord Bjarg Salhus Kunstgress - 12119111019
17.09 20:15 5 Vadmyra Bergen Nord Vadmyra kunstgress - 12119111028
24.09 20:00 6 Hetlevik /Askøy FK/Follese Bergen Nord Kleppestø kunstgress - 12119111036
01.10 20:00 7 Bergen Nord Arna-Bjørnar Salhus Kunstgress - 12119111039
15.10 18:15 8 Nordhordland Bergen Nord Knarvik Kunstgras - 12119111043
22.10 20:00 9 Bergen Nord Gneist Salhus Kunstgress - 12119111049
29.10 20:00 10 Fana Bergen Nord Nesttun Kunstgress 1 - 12119111056
05.11 20:00 11 Bergen Nord Flaktveit Salhus Kunstgress - 12119111064

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift