Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 1 div.
G16 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 35-14 21 25 5 6 0 0 23-3 6 2 1 2 12-11
2 Bremnes 11 6 3 2 33-24 9 21 5 4 1 1 22-14 6 2 2 1 11-10
3 Sotra 11 6 2 3 36-18 18 20 5 2 2 2 18-12 6 4 0 1 18-6
4 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 3 3 26-22 4 18 6 3 1 1 11-6 5 2 2 2 15-16
5 Arna-Bjørnar 11 5 3 3 26-27 -1 18 5 2 3 1 12-9 6 3 0 2 14-18
6 Nordhordland 11 4 4 3 26-23 3 16 5 2 2 2 14-14 6 2 2 1 12-9
7 Fana 11 4 3 4 22-21 1 15 6 2 0 3 11-9 5 2 3 1 11-12
8 Minde 11 4 2 5 35-40 -5 14 6 1 1 3 14-20 5 3 1 2 21-20
9 Fyllingsdalen 1 11 4 0 7 23-21 2 12 6 4 0 1 18-5 5 0 0 6 5-16
10 Loddefjord 11 2 4 5 22-31 -9 10 6 0 3 2 9-17 5 2 1 3 13-14
11 Nymark 11 3 1 7 26-42 -16 10 6 2 0 3 17-19 5 1 1 4 9-23
12 Os 11 1 2 8 15-42 -27 5 5 1 1 4 10-18 6 0 1 4 5-24
Siste synk: 05:07
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
21.02 19:00 2 Stord Sotra Langeland Kunstgrasbane 6-4 12116100011
17.03 18:00 1 Sotra Austevoll Straume Stadion 3-1 12116801008
07.04 16:00 1 Sotra Fana Straume Stadion 1-2 12116101002
11.04 18:15 2 Minde Sotra Paradis fotballbane 2-5 12116101009
28.04 16:00 3 Sotra Fyllingsdalen 1 Straume Stadion 2-1 12116101015
05.05 16:00 4 Askøy FK /Hetlevik/Follese Sotra Bergheim Frydenbøbanen 0-4 12116101020
08.05 19:30 5 Sotra Nymark Straume Stadion 3-3 12116101027
19.05 16:00 6 Fyllingsdalen 2 Sotra Varden Amfi 3-1 12116101031
28.05 19:30 7 Sotra Arna-Bjørnar 3-4 12116101039
02.06 16:00 8 Sotra Bremnes Straume Stadion 1-1 12116101048
08.06 11:00 9 Nordhordland Sotra Knarvik Kunstgras 1-3 12116101050
16.06 16:00 10 Sotra Os Straume Stadion 8-1 12116101055
23.06 18:00 11 Loddefjord Sotra Alvøen kunstgress 0-5 12116101065
18.08 16:00 1 Fana Sotra Nesttun Kunstgress 1 1-0 12116111002
25.08 12:00 2 Sotra Minde Straume Stadion - 12116111009
01.09 16:00 3 Sandviken Sotra Stemmemyren kunstgress - 12116111015
04.09 20:00 6 Sotra Fyllingsdalen 2 Straume Stadion - 12116111031
08.09 18:00 4 Sotra Askøy FK /Hetlevik/Follese Straume Stadion - 12116111020
15.09 16:00 5 Gneist Sotra Liland kunstgress 1 - 12116111027
29.09 16:00 7 Arna-Bjørnar Sotra Garnes kunstgress - 12116111039
13.10 14:00 8 Bremnes Sotra Olvondo Stadion - 12116111048
20.10 13:00 9 Sotra Nordhordland Straume Stadion - 12116111050
27.10 16:00 10 Tertnes Sotra Åstveit Idrettspark 1 - 12116111055
03.11 16:00 11 Sotra Austevoll Straume Stadion - 12116111065

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift