Minde IL

Tabell og Kampoversikt for
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 35-14 21 25 5 6 0 0 23-3 6 2 1 2 12-11
2 Bremnes 11 6 3 2 33-24 9 21 5 4 1 1 22-14 6 2 2 1 11-10
3 Sotra 11 6 2 3 36-18 18 20 5 2 2 2 18-12 6 4 0 1 18-6
4 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 3 3 26-22 4 18 6 3 1 1 11-6 5 2 2 2 15-16
5 Arna-Bjørnar 11 5 3 3 26-27 -1 18 5 2 3 1 12-9 6 3 0 2 14-18
6 Nordhordland 11 4 4 3 26-23 3 16 5 2 2 2 14-14 6 2 2 1 12-9
7 Fana 11 4 3 4 22-21 1 15 6 2 0 3 11-9 5 2 3 1 11-12
8 Minde 11 4 2 5 35-40 -5 14 6 1 1 3 14-20 5 3 1 2 21-20
9 Fyllingsdalen 1 11 4 0 7 23-21 2 12 6 4 0 1 18-5 5 0 0 6 5-16
10 Loddefjord 11 2 4 5 22-31 -9 10 6 0 3 2 9-17 5 2 1 3 13-14
11 Nymark 11 3 1 7 26-42 -16 10 6 2 0 3 17-19 5 1 1 4 9-23
12 Os 11 1 2 8 15-42 -27 5 5 1 1 4 10-18 6 0 1 4 5-24
Siste synk: 04:37
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 13:00 2 Voss Nordhordland Prestegardsmoen Olabanen 1-5 12116100010
19.02 18:00 3 Nordhordland Varegg Knarvik Kunstgras 1-2 12116100014
08.04 18:30 1 Nordhordland Loddefjord Knarvik Kunstgras 2-1 12116101001
05.05 16:00 4 Fyllingsdalen 1 Nordhordland Varden Amfi 1-2 12116101021
09.05 20:00 2 Fana Nordhordland Nesttun Kunstgress 1 0-3 12116101008
12.05 16:00 5 Nordhordland Askøy FK /Hetlevik/Follese Knarvik Kunstgras 1-1 12116101026
19.05 14:00 6 Nymark Nordhordland Nymark Kunstgress 04 5-4 12116101032
26.05 16:00 7 Nordhordland Fyllingsdalen 2 Knarvik Kunstgras 1-3 12116101038
29.05 18:15 3 Nordhordland Minde Knarvik Kunstgras 6-3 12116101014
02.06 16:00 8 Arna-Bjørnar Nordhordland Garnes kunstgress 2-2 12116101043
08.06 11:00 9 Nordhordland Sotra Knarvik Kunstgras 1-3 12116101050
14.06 19:00 10 Nordhordland Bremnes Knarvik gress 3-3 12116101060
23.06 18:00 11 Os Nordhordland Kuventræ kunstgress 01 1-1 12116101061
18.08 18:00 1 Austevoll Nordhordland Austevoll nye Kunstgress 0-1 12116111001
25.08 16:00 2 Nordhordland Fana Knarvik Kunstgras - 12116111008
31.08 16:00 3 Minde Nordhordland Paradis fotballbane - 12116111014
08.09 16:00 4 Nordhordland Sandviken Knarvik Kunstgras - 12116111021
15.09 16:00 5 Askøy FK /Hetlevik/Follese Nordhordland Bergheim Frydenbøbanen - 12116111026
22.09 16:00 6 Nordhordland Gneist Knarvik Kunstgras - 12116111032
29.09 16:00 7 Fyllingsdalen 2 Nordhordland Varden Amfi - 12116111038
13.10 16:00 8 Nordhordland Arna-Bjørnar Knarvik Kunstgras - 12116111043
20.10 13:00 9 Sotra Nordhordland Straume Stadion - 12116111050
27.10 16:00 10 Bremnes Nordhordland Olvondo Stadion - 12116111060
03.11 16:00 11 Nordhordland Tertnes Knarvik Kunstgras - 12116111061

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift