Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 1 div.
G16 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 35-14 21 25 5 6 0 0 23-3 6 2 1 2 12-11
2 Bremnes 11 6 3 2 33-24 9 21 5 4 1 1 22-14 6 2 2 1 11-10
3 Sotra 11 6 2 3 36-18 18 20 5 2 2 2 18-12 6 4 0 1 18-6
4 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 3 3 26-22 4 18 6 3 1 1 11-6 5 2 2 2 15-16
5 Arna-Bjørnar 11 5 3 3 26-27 -1 18 5 2 3 1 12-9 6 3 0 2 14-18
6 Nordhordland 11 4 4 3 26-23 3 16 5 2 2 2 14-14 6 2 2 1 12-9
7 Fana 11 4 3 4 22-21 1 15 6 2 0 3 11-9 5 2 3 1 11-12
8 Minde 11 4 2 5 35-40 -5 14 6 1 1 3 14-20 5 3 1 2 21-20
9 Fyllingsdalen 1 11 4 0 7 23-21 2 12 6 4 0 1 18-5 5 0 0 6 5-16
10 Loddefjord 11 2 4 5 22-31 -9 10 6 0 3 2 9-17 5 2 1 3 13-14
11 Nymark 11 3 1 7 26-42 -16 10 6 2 0 3 17-19 5 1 1 4 9-23
12 Os 11 1 2 8 15-42 -27 5 5 1 1 4 10-18 6 0 1 4 5-24
Siste synk: 09:31
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
19.02 18:30 2 Fana Os Nesttun Kunstgress 1 2-1 12116100004
04.03 20:00 3 Fana Stord Nesttun Kunstgress 1 6-0 12116100003
31.03 14:00 4 Bremnes Fana Olvondo Stadion 3-4 12116100015
07.04 16:00 1 Sotra Fana Straume Stadion 1-2 12116101002
28.04 16:00 3 Os Fana Kuventræ kunstgress 01 1-3 12116101013
05.05 16:00 4 Fana Loddefjord Nesttun Kunstgress 1 1-2 12116101023
09.05 20:00 2 Fana Nordhordland Nesttun Kunstgress 1 0-3 12116101008
13.05 18:15 5 Bremnes Fana Olvondo Stadion 2-2 12116101030
19.05 12:00 6 Minde Fana Paradis fotballbane 3-3 12116101035
26.05 18:00 7 Fana Fyllingsdalen 1 Nesttun Kunstgress 1 2-1 12116101040
02.06 14:00 5 Brann Fana Nymark Kunstgress 04 4-0 12116100017
06.06 19:30 8 Askøy FK /Hetlevik/Follese Fana Bergheim Frydenbøbanen 1-1 12116101046
09.06 16:00 9 Fana Nymark Nesttun Kunstgress 1 7-0 12116101052
16.06 18:00 10 Fyllingsdalen 2 Fana Varden Amfi 4-0 12116101057
19.06 17:00 11 Fana Arna-Bjørnar Nesttun Kunstgress 1 1-3 12116101064
10.08 14:00 4 Viking 1 Fana Grinde kunstgras 5-2 11116810008
18.08 16:00 1 Fana Sotra Nesttun Kunstgress 1 1-0 12116111002
01.09 16:00 3 Fana Tertnes Nesttun Kunstgress 2 3-2 12116111013
08.09 17:00 4 Austevoll Fana Austevoll nye Kunstgress 5-1 12116111023
15.09 17:00 5 Fana Bremnes Nesttun Kunstgress 1 3-0 12116111030
29.09 20:00 7 Sandviken Fana Stemmemyren kunstgress 2-4 12116111040
03.10 18:45 2 Nordhordland Fana Knarvik Kunstgras 2-0 12116111008
13.10 16:00 8 Fana Askøy FK /Hetlevik/Follese Nesttun Kunstgress 1 1-2 12116111046
20.10 18:00 9 Gneist Fana Liland kunstgress 1 - 12116111052
23.10 17:00 6 Fana Minde Nesttun Kunstgress 1 - 12116111035
27.10 18:00 10 Fana Fyllingsdalen 2 Nesttun Kunstgress 1 - 12116111057
03.11 16:00 11 Arna-Bjørnar Fana Arna Idrettspark - 12116111064

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift