Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 1 div.
G16 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 35-14 21 25 5 6 0 0 23-3 6 2 1 2 12-11
2 Bremnes 11 6 3 2 33-24 9 21 5 4 1 1 22-14 6 2 2 1 11-10
3 Sotra 11 6 2 3 36-18 18 20 5 2 2 2 18-12 6 4 0 1 18-6
4 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 3 3 26-22 4 18 6 3 1 1 11-6 5 2 2 2 15-16
5 Arna-Bjørnar 11 5 3 3 26-27 -1 18 5 2 3 1 12-9 6 3 0 2 14-18
6 Nordhordland 11 4 4 3 26-23 3 16 5 2 2 2 14-14 6 2 2 1 12-9
7 Fana 11 4 3 4 22-21 1 15 6 2 0 3 11-9 5 2 3 1 11-12
8 Minde 11 4 2 5 35-40 -5 14 6 1 1 3 14-20 5 3 1 2 21-20
9 Fyllingsdalen 1 11 4 0 7 23-21 2 12 6 4 0 1 18-5 5 0 0 6 5-16
10 Loddefjord 11 2 4 5 22-31 -9 10 6 0 3 2 9-17 5 2 1 3 13-14
11 Nymark 11 3 1 7 26-42 -16 10 6 2 0 3 17-19 5 1 1 4 9-23
12 Os 11 1 2 8 15-42 -27 5 5 1 1 4 10-18 6 0 1 4 5-24
Siste synk: 06:36
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 18:00 2 Minde Nymark Nymark Kunstgress 03 2-3 12116100006
17.03 19:30 1 Åsane Minde Myrdal stadion 1-8 12116801007
07.04 16:00 1 Arna-Bjørnar Minde Garnes kunstgress 1-1 12116101003
11.04 18:15 2 Minde Sotra Paradis fotballbane 2-5 12116101009
05.05 16:00 4 Minde Os Paradis fotballbane 5-3 12116101022
12.05 20:00 5 Loddefjord Minde Alvøen kunstgress 2-5 12116101029
19.05 12:00 6 Minde Fana Paradis fotballbane 3-3 12116101035
26.05 16:00 7 Bremnes Minde Olvondo Stadion 3-6 12116101042
29.05 18:15 3 Nordhordland Minde Knarvik Kunstgras 6-3 12116101014
02.06 20:00 8 Fyllingsdalen 1 Minde Varden Amfi 6-1 12116101047
09.06 16:00 9 Minde Askøy FK /Hetlevik/Follese Paradis fotballbane 2-4 12116101051
16.06 16:00 10 Nymark Minde Nymark Kunstgress 03 2-5 12116101058
22.06 15:00 11 Minde Fyllingsdalen 2 Paradis fotballbane 2-5 12116101063
18.08 16:00 1 Minde Arna-Bjørnar Paradis fotballbane 3-6 12116111003
25.08 12:00 2 Sotra Minde Straume Stadion 0-2 12116111009
31.08 16:00 3 Minde Nordhordland Paradis fotballbane 1-2 12116111014
08.09 16:00 4 Tertnes Minde Åstveit Idrettspark 1 0-1 12116111022
14.09 15:00 5 Minde Austevoll Paradis fotballbane 3-2 12116111029
29.09 16:00 7 Minde Bremnes Paradis fotballbane 4-1 12116111042
20.10 16:00 9 Askøy FK /Hetlevik/Follese Minde Bergheim Frydenbøbanen - 12116111051
23.10 17:00 6 Fana Minde Nesttun Kunstgress 1 - 12116111035
27.10 16:00 10 Minde Gneist Paradis fotballbane - 12116111058
31.10 18:00 8 Minde Sandviken Paradis fotballbane - 12116111047
03.11 16:00 11 Fyllingsdalen 2 Minde Varden Amfi - 12116111063

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift