Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G15 3 div. avd. 01
G15 3 div. avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Odda 9-er 8 7 1 0 57-19 38 22 4 4 0 0 32-7 4 3 1 0 25-12
2 Eikelandsfjorden 8 7 0 1 52-18 34 21 4 3 0 1 21-9 4 4 0 0 31-9
3 Uskedal/Rosendal 8 4 0 4 40-25 15 12 4 3 0 1 28-10 4 1 0 3 12-15
4 Fana 2 8 4 0 4 36-37 -1 12 4 3 0 1 25-11 4 1 0 3 11-26
5 Minde 2 8 3 1 4 19-21 -2 10 4 3 1 0 12-6 4 0 0 4 7-15
6 Bjarg 3 8 2 3 3 14-37 -23 9 4 2 1 1 9-12 4 0 2 2 5-25
7 Arna-Bjørnar 2 8 2 2 4 17-34 -17 8 4 1 2 1 9-9 4 1 0 3 8-25
8 Jondal 8 1 2 5 19-38 -19 5 4 1 1 2 15-16 4 0 1 3 4-22
9 Solnut 9-er 8 1 1 6 26-51 -25 4 4 1 0 3 17-32 4 0 1 3 9-19
Siste synk: 07:10
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
01.05 12:00 2 Arna-Bjørnar 2 Jondal Garnes kunstgress 3-1 12115301007
07.05 20:00 3 Minde 2 Arna-Bjørnar 2 Paradis fotballbane 4-2 12115301012
14.05 20:00 4 Arna-Bjørnar 2 Bjarg 3 Ytre Arna Kunstgress 2-2 12115301018
19.05 16:00 5 Uskedal/Rosendal Arna-Bjørnar 2 Uskedal idrettsplass 3-4 12115301024
26.05 14:00 6 Arna-Bjørnar 2 Solnut 9-er Ytre Arna Kunstgress 2-2 12115301029
11.06 20:00 8 Eikelandsfjorden Arna-Bjørnar 2 Eikelandsosen kunstgress 9-0 12115301039
15.06 12:30 1 Odda 9-er Arna-Bjørnar 2 Odda stadion 9-2 12115301003
20.06 20:00 9 Arna-Bjørnar 2 Fana 2 Garnes kunstgress 2-4 12115301042
20.08 18:30 1 Arna-Bjørnar 2 Østsiden Askøy Ytre Arna Kunstgress 2-1 12115312005
25.08 12:30 2 Arna-Bjørnar 2 Uskedal/Rosendal Ytre Arna Kunstgress 2-4 12115312068
03.09 18:30 3 Arna-Bjørnar 2 Kjøkkelvik 2 Garnes kunstgress 1-2 12115312016
10.09 18:30 4 Jondal 9-er Arna-Bjørnar 2 Jondal skule 2-7 12115312020
17.09 20:15 5 Arna-Bjørnar 2 Minde 2 Ytre Arna Kunstgress 1-1 12115312026
24.09 19:30 6 Bjarg 3 Arna-Bjørnar 2 Stavollen Kunstgress 01 4-0 12115312033
17.10 20:00 8 Flaktveit 7-er Arna-Bjørnar 2 Breimyra idrettsplass - 12115312046
22.10 18:30 9 Arna-Bjørnar 2 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Ytre Arna Kunstgress - 12115312051
27.10 14:00 10 Solnut 7-er Arna-Bjørnar 2 Skotamyra - 12115312059
02.11 13:00 11 Arna-Bjørnar 2 Radøy FK Ytre Arna Kunstgress - 12115312066

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift