Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G13 1 div. avd. 01
G13 1 div. avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fana 9 8 0 1 50-7 43 24 4 5 0 0 37-3 5 3 0 1 13-4
2 Baune 9 7 1 1 69-16 53 22 4 5 0 0 56-10 5 2 1 1 13-6
3 Nest-Sotra 9 7 0 2 42-30 12 21 5 4 0 0 20-4 4 3 0 2 22-26
4 Bjarg 1 9 6 0 3 33-24 9 18 5 3 0 1 12-7 4 3 0 2 21-17
5 Søreide 9 5 0 4 73-20 53 15 5 3 0 1 37-7 4 2 0 3 36-13
6 Os 9 5 0 4 55-41 14 15 4 2 0 3 22-21 5 3 0 1 33-20
7 Smørås 9 2 2 5 25-45 -20 8 5 2 1 1 17-8 4 0 1 4 8-37
8 Gneist 9 2 1 6 24-34 -10 7 4 1 1 3 14-20 5 1 0 3 10-14
9 Sædalen 9 1 0 8 13-79 -66 3 4 1 0 4 8-38 5 0 0 4 5-41
10 Minde 9 0 0 9 4-92 -88 0 5 0 0 4 2-45 4 0 0 5 2-47
Siste synk: 08:21
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
23.04 18:30 1 Baune Bjarg 1 Landåsbanen 8-4 12113101003
30.04 18:30 2 Smørås Baune Slåtthaug Kunstgress 1-1 12113101006
07.05 18:30 3 Baune Søreide Landåsbanen 3-2 12113101014
14.05 18:30 4 Baune Fana Landåsbanen 3-2 12113101020
28.05 18:30 6 Baune Sædalen Landåsbanen 26-0 12113101026
04.06 18:30 7 Gneist Baune Liland kunstgress 1 1-4 12113101031
11.06 18:30 8 Baune Minde Landåsbanen 16-2 12113101037
15.06 11:30 5 Os Baune Kuventræ kunstgress 01 2-7 12113101023
18.06 18:30 9 Nest-Sotra Baune Skålevik kunstgras 2-1 12113101043
20.08 18:30 1 Tertnes Baune Åstveit Idrettspark 2 1-14 12113112004
03.09 20:00 2 Baune Os Landåsbanen 3-0 12113112010
10.09 20:00 3 Baune Flaktveit Landåsbanen 3-3 12113112014
17.09 20:00 4 Bønes Baune Fyllingsdalen stadion 2-2 12113112016
24.09 18:30 5 Baune Lysekloster/Nore Neset Landåsbanen 4-0 12113112022
01.10 18:30 6 Fyllingsdalen 3 Baune Varden kunstgress 2 1-8 12113112027
15.10 20:00 7 Bjarg 1 Baune Stavollen Kunstgress 01 - 12113112034
22.10 18:30 8 Østsiden Askøy 2 Baune Erdal idrettsplass kunstgress - 12113112038
29.10 18:30 9 Baune Loddefjord Landåsbanen - 12113112042

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift