Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G13 3 div. avd. 01
G13 3 div. avd. 01
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Austrheim 8 8 0 0 50-6 44 24 4 4 0 0 25-3 4 4 0 0 25-3
2 Flaktveit 2 8 5 1 2 52-17 35 16 4 3 0 1 19-10 4 2 1 1 33-7
3 Lindås 8 5 1 2 49-21 28 16 4 3 1 0 38-7 4 2 0 2 11-14
4 Eikanger 8 5 1 2 41-16 25 16 4 2 1 1 22-5 4 3 0 1 19-11
5 Radøy FK 8 4 1 3 53-22 31 13 4 2 0 2 38-10 4 2 1 1 15-12
6 Nordnes/Djerv 8 3 0 5 24-23 1 9 4 1 0 3 6-12 4 2 0 2 18-11
7 Sædalen 3 8 2 0 6 44-40 4 6 4 1 0 3 31-18 4 1 0 3 13-22
8 Minde 2 8 2 0 6 12-51 -39 6 4 1 0 3 5-22 4 1 0 3 7-29
9 Gulen/Masfjord 8 0 0 8 7-136 -129 0 4 0 0 4 4-57 4 0 0 4 3-79
Siste synk: 05:11
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
01.05 16:00 2 Flaktveit 2 Radøy FK Breimyra idrettsplass 5-2 12113301009
05.05 17:00 3 Radøy FK Eikanger Hordabø kunstgress 3-5 12113301011
14.05 18:30 4 Nordnes/Djerv Radøy FK Møhlenpris idrettsplass 2-6 12113301018
21.05 18:30 5 Radøy FK Gulen/Masfjord Hordabø kunstgress 23-1 12113301021
28.05 18:30 6 Lindås Radøy FK Lindås kunstgress 3-3 12113301027
08.06 15:00 7 Radøy FK Austrheim Hordabø kunstgress 1-4 12113301031
11.06 20:00 8 Sædalen 3 Radøy FK Kringlebotn ballbane 2-4 12113301036
17.06 18:00 9 Radøy FK Minde 2 Hordabø kunstgress 11-0 12113301041
22.08 18:30 1 Radøy FK Nymark 2 Manger kunstgress - 12113312001
25.08 16:00 2 Fana 3 Radøy FK Nesttun Kunstgress 1 - 12113312009
10.09 18:30 3 Radøy FK Mathopen Hordabø kunstgress - 12113312015
17.09 18:30 4 Radøy FK Tertnes 2 Hordabø kunstgress - 12113312019
24.09 18:30 5 Hausvik Radøy FK Haus idrettsplass - 12113312024
01.10 18:30 6 Radøy FK Eldar Hordabø kunstgress - 12113312028
15.10 18:30 7 Askøy FK 2 Radøy FK Bergheim Frydenbøbanen - 12113312034
22.10 18:30 8 Radøy FK Os 2 Hordabø kunstgress - 12113312037
29.10 18:30 9 Sandviken 2 Radøy FK Stemmemyren kunstgress - 12113312044

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift