Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 2 div. avd. 02
G16 Høst 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sotra 2 4 4 0 0 15-6 9 12 3 1 0 0 3-1 1 3 0 0 12-5
2 Smørås 4 3 0 1 8-7 1 9 1 2 0 1 6-6 3 1 0 0 2-1
3 Osterøy /Fotlandsvåg 3 2 1 0 9-4 5 7 1 1 1 0 6-3 2 1 0 0 3-1
4 Trott 4 2 0 2 10-8 2 6 2 1 0 1 3-3 2 1 0 1 7-5
5 Minde 2 5 2 0 3 8-12 -4 6 1 2 0 2 7-10 4 0 0 1 1-2
6 Varegg 2 1 1 0 3-1 2 4 2 0 0 0 0-0 0 1 1 0 3-1
7 Åsane 2 3 1 0 2 4-5 -1 3 1 1 0 1 3-2 2 0 0 1 1-3
8 Sund /Skogsvåg/Telavåg 4 1 0 3 9-11 -2 3 3 1 0 0 4-2 1 0 0 3 5-9
9 Løv-Ham 4 1 0 3 8-11 -3 3 2 1 0 1 5-5 2 0 0 2 3-6
10 Sædalen 2 3 0 0 3 4-13 -9 0 2 0 0 1 2-7 1 0 0 2 2-6
11 Masfjord 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 16:52
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
17.03 14:00 1 Bønes Trott Fjellsdalen idrettsplass 3-4 12116601005
04.04 18:30 1 Trott Vestsiden-Askøy Prestegardsskogen kunstgras 2-3 12116201003
25.04 18:30 3 Trott Sædalen Prestegardsskogen kunstgras 2-1 12116201016
01.05 12:00 2 Sandviken Trott Stemmemyren kunstgress 7-0 12116201010
19.05 14:00 6 Trott Skjergard /Nordre Fjell Prestegardsskogen kunstgras 1-0 12116201036
22.05 20:00 7 Lysekloster /Nore Neset Trott Nore Neset idrettsplass 4-1 12116201039
30.05 14:00 8 Trott Sotra 2 Prestegardsskogen kunstgras 2-4 12116201043
01.06 15:00 4 Varegg Trott Stemmemyren kunstgress 4-1 12116201019
08.06 13:00 9 Bjarg 1 Trott Stavollen idrettsplass 02 3-0 12116201049
14.06 18:00 10 Trott Austevoll Prestegardsskogen gras 3-5 12116201056
18.06 20:00 5 Trott Østsiden Askøy Prestegardsskogen kunstgras 8-4 12116201028
22.06 15:00 11 Åsane 2 Trott Rolland 3-2 12116201064
22.08 20:00 1 Minde 2 Trott Paradis fotballbane 0-5 12116212003
01.09 16:00 2 Trott Løv-Ham Prestegardsskogen kunstgras 3-1 12116212010
07.09 13:00 3 Osterøy /Fotlandsvåg Trott Osterøy stadion Kunstgras 5-2 12116212016
15.09 14:00 4 Trott Varegg Prestegardsskogen kunstgras 0-2 12116212019
03.10 20:00 7 Trott Smørås Prestegardsskogen kunstgras - 12116212039
17.10 19:00 8 Sotra 2 Trott Straume Stadion - 12116212043
24.10 19:00 9 Trott Sund /Skogsvåg/Telavåg Prestegardsskogen kunstgras - 12116212049
31.10 20:00 10 Sædalen 2 Trott Kringlebotn ballbane - 12116212056
09.11 13:00 11 Trott Åsane 2 Prestegardsskogen kunstgras - 12116212064

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift