Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 2 div. avd. 02
G16 Høst 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sotra 2 9 7 2 0 31-14 17 23 4 4 1 0 18-8 5 3 1 0 13-6
2 Osterøy /Fotlandsvåg 9 6 2 1 30-15 15 20 4 3 2 0 16-7 5 3 0 1 14-8
3 Varegg 9 6 1 2 26-13 13 19 5 4 0 0 17-3 4 2 1 2 9-10
4 Smørås 9 5 1 3 20-22 -2 16 5 3 0 1 10-7 4 2 1 2 10-15
5 Trott 9 4 0 5 28-26 2 12 4 3 0 2 14-11 5 1 0 3 14-15
6 Minde 2 9 4 0 5 18-17 1 12 4 2 0 3 9-13 5 2 0 2 9-4
7 Sædalen 2 9 3 2 4 25-29 -4 11 4 3 1 1 19-16 5 0 1 3 6-13
8 Sund /Skogsvåg/Telavåg 9 2 1 6 17-21 -4 7 5 2 1 1 10-6 4 0 0 5 7-15
9 Løv-Ham 9 2 0 7 14-31 -17 6 5 2 0 2 8-10 4 0 0 5 6-21
10 Åsane 2 9 1 1 7 11-32 -21 4 5 1 0 3 4-14 4 0 1 4 7-18
11 Masfjord 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 15:10
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
17.03 14:00 1 Skjergard Sund Rong Kunstgras 4-1 12116601004
04.04 20:00 1 Sund /Skogsvåg/Telavåg Gneist 2 Hald stadion 2-1 12116303001
11.04 19:00 2 Strandebarm /Strand-Ulv Sund /Skogsvåg/Telavåg Strandebarm Idrettsplass 2-8 12116303008
25.04 20:00 3 Sund /Skogsvåg/Telavåg Bønes Hald stadion 6-1 12116303014
11.05 13:00 5 Sund /Skogsvåg/Telavåg Harding Hald stadion 4-1 12116303026
23.05 20:00 7 Sund /Skogsvåg/Telavåg Vestsiden-Askøy 2 Hald stadion 14-1 12116303038
30.05 18:00 8 Nordre Fjell 9-er Sund /Skogsvåg/Telavåg Ågotnes Kunstgressbane 2-5 12116303043
05.06 20:00 9 Sund /Skogsvåg/Telavåg Askøy FK /Hetlevik/Follese 2 Hald stadion 5-1 12116303050
14.06 19:00 10 Bjarg 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Stavollen idrettsplass 02 1-5 12116303060
23.06 16:00 11 Loddefjord 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Alvøen kunstgress 0-4 12116303061
29.08 20:00 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Sædalen 2 Hald stadion 4-2 12116212007
07.09 13:00 3 Åsane 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Myrdal stadion 2-0 12116212013
12.09 20:00 4 Minde 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Paradis fotballbane 3-2 12116212022
19.09 20:00 5 Løv-Ham Sund /Skogsvåg/Telavåg Fyllingsdalen stadion 4-3 12116212025
26.09 20:00 6 Sund /Skogsvåg/Telavåg Osterøy /Fotlandsvåg Hald stadion 1-3 12116212033
24.10 19:00 9 Trott Sund /Skogsvåg/Telavåg Prestegardsskogen kunstgras 3-0 12116212049
31.10 20:00 10 Sund /Skogsvåg/Telavåg Smørås Hald stadion 4-0 12116212055
07.11 18:30 7 Varegg Sund /Skogsvåg/Telavåg Stemmemyren kunstgress 3-2 12116212037
09.11 13:00 11 Sund /Skogsvåg/Telavåg Sotra 2 Hald stadion 1-1 12116212061

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift