Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 34-15 19 25 6 3 0 2 12-11 5 5 1 0 22-4
2 Minde 11 8 1 2 34-23 11 25 5 4 0 2 22-16 6 4 1 0 12-7
3 Arna-Bjørnar 11 7 1 3 38-24 14 22 6 4 0 1 19-8 5 3 1 2 19-16
4 Bremnes 11 6 2 3 45-30 15 20 6 2 2 1 20-12 5 4 0 2 25-18
5 Nordhordland 11 6 1 4 18-19 -1 19 6 3 1 1 9-5 5 3 0 3 9-14
6 Sotra 11 5 0 6 26-24 2 15 6 2 0 3 8-8 5 3 0 3 18-16
7 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 0 6 21-19 2 15 5 2 0 4 14-13 6 3 0 2 7-6
8 Fana 11 4 1 6 18-25 -7 13 5 3 1 2 11-9 6 1 0 4 7-16
9 Tertnes 11 4 1 6 13-25 -12 13 6 2 0 3 5-8 5 2 1 3 8-17
10 Sandviken 11 3 1 7 25-41 -16 10 5 1 0 5 13-23 6 2 1 2 12-18
11 Gneist 11 2 2 7 26-40 -14 8 5 1 1 4 16-25 6 1 1 3 10-15
12 Austevoll 11 2 1 8 16-29 -13 7 5 1 1 4 11-16 6 1 0 4 5-13
Siste synk: 15:13
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 13:00 2 Voss Nordhordland Prestegardsmoen Olabanen 1-5 12116100010
19.02 18:00 3 Nordhordland Varegg Knarvik Kunstgras 1-2 12116100014
08.04 18:30 1 Nordhordland Loddefjord Knarvik Kunstgras 2-1 12116101001
05.05 16:00 4 Fyllingsdalen 1 Nordhordland Varden Amfi 1-2 12116101021
09.05 20:00 2 Fana Nordhordland Nesttun Kunstgress 1 0-3 12116101008
12.05 16:00 5 Nordhordland Askøy FK /Hetlevik/Follese Knarvik Kunstgras 1-1 12116101026
19.05 14:00 6 Nymark Nordhordland Nymark Kunstgress 04 5-4 12116101032
26.05 16:00 7 Nordhordland Fyllingsdalen 2 Knarvik Kunstgras 1-3 12116101038
29.05 18:15 3 Nordhordland Minde Knarvik Kunstgras 6-3 12116101014
02.06 16:00 8 Arna-Bjørnar Nordhordland Garnes kunstgress 2-2 12116101043
08.06 11:00 9 Nordhordland Sotra Knarvik Kunstgras 1-3 12116101050
14.06 19:00 10 Nordhordland Bremnes Knarvik gress 3-3 12116101060
23.06 18:00 11 Os Nordhordland Kuventræ kunstgress 01 1-1 12116101061
18.08 18:00 1 Austevoll Nordhordland Austevoll nye Kunstgress 0-1 12116111001
31.08 16:00 3 Minde Nordhordland Paradis fotballbane 1-2 12116111014
04.09 18:30 6 Nordhordland Gneist Knarvik Kunstgras 1-0 12116111032
08.09 16:00 4 Nordhordland Sandviken Knarvik Kunstgras 1-3 12116111021
29.09 16:00 7 Fyllingsdalen 2 Nordhordland Varden Amfi 2-1 12116111038
03.10 18:45 2 Nordhordland Fana Knarvik Kunstgras 2-0 12116111008
13.10 16:00 8 Nordhordland Arna-Bjørnar Knarvik Kunstgras 4-1 12116111043
17.10 20:00 5 Askøy FK /Hetlevik/Follese Nordhordland Bergheim Frydenbøbanen 4-0 12116111026
20.10 13:00 9 Sotra Nordhordland Straume Stadion 4-1 12116111050
27.10 16:00 10 Bremnes Nordhordland Olvondo Stadion 3-4 12116111060
03.11 16:00 11 Nordhordland Tertnes Knarvik Kunstgras 1-1 12116111061

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift