Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 6 5 1 0 25-10 15 16 4 2 0 0 8-6 2 3 1 0 17-4
2 Bremnes 5 3 1 1 22-9 13 10 3 1 1 0 10-2 2 2 0 1 12-7
3 Arna-Bjørnar 4 3 0 1 18-9 9 9 3 1 0 0 5-0 1 2 0 1 13-9
4 Fana 4 3 0 1 8-7 1 9 1 3 0 0 7-2 3 0 0 1 1-5
5 Nordhordland 4 3 0 1 5-4 1 9 2 1 0 1 2-3 2 2 0 0 3-1
6 Minde 5 3 0 2 10-10 0 9 2 1 0 2 7-10 3 2 0 0 3-0
7 Sotra 6 2 0 4 10-13 -3 6 3 0 0 3 0-7 3 2 0 1 10-6
8 Sandviken 5 2 0 3 10-17 -7 6 2 1 0 2 7-11 3 1 0 1 3-6
9 Askøy FK /Hetlevik/Follese 4 1 0 3 5-8 -3 3 2 0 0 2 2-5 2 1 0 1 3-3
10 Austevoll 5 1 0 4 11-15 -4 3 2 1 0 2 7-9 3 0 0 2 4-6
11 Gneist 5 1 0 4 7-17 -10 3 2 0 0 3 5-15 3 1 0 1 2-2
12 Tertnes 5 1 0 4 5-17 -12 3 3 1 0 1 3-3 2 0 0 3 2-14
Siste synk: 17:54
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 13:00 2 Voss Nordhordland Prestegardsmoen Olabanen 1-5 12116100010
19.02 18:00 3 Nordhordland Varegg Knarvik Kunstgras 1-2 12116100014
08.04 18:30 1 Nordhordland Loddefjord Knarvik Kunstgras 2-1 12116101001
05.05 16:00 4 Fyllingsdalen 1 Nordhordland Varden Amfi 1-2 12116101021
09.05 20:00 2 Fana Nordhordland Nesttun Kunstgress 1 0-3 12116101008
12.05 16:00 5 Nordhordland Askøy FK /Hetlevik/Follese Knarvik Kunstgras 1-1 12116101026
19.05 14:00 6 Nymark Nordhordland Nymark Kunstgress 04 5-4 12116101032
26.05 16:00 7 Nordhordland Fyllingsdalen 2 Knarvik Kunstgras 1-3 12116101038
29.05 18:15 3 Nordhordland Minde Knarvik Kunstgras 6-3 12116101014
02.06 16:00 8 Arna-Bjørnar Nordhordland Garnes kunstgress 2-2 12116101043
08.06 11:00 9 Nordhordland Sotra Knarvik Kunstgras 1-3 12116101050
14.06 19:00 10 Nordhordland Bremnes Knarvik gress 3-3 12116101060
23.06 18:00 11 Os Nordhordland Kuventræ kunstgress 01 1-1 12116101061
18.08 18:00 1 Austevoll Nordhordland Austevoll nye Kunstgress 0-1 12116111001
31.08 16:00 3 Minde Nordhordland Paradis fotballbane 1-2 12116111014
04.09 18:30 6 Nordhordland Gneist Knarvik Kunstgras 1-0 12116111032
08.09 16:00 4 Nordhordland Sandviken Knarvik Kunstgras 1-3 12116111021
29.09 16:00 7 Fyllingsdalen 2 Nordhordland Varden Amfi - 12116111038
03.10 18:45 2 Nordhordland Fana Knarvik Kunstgras - 12116111008
13.10 16:00 8 Nordhordland Arna-Bjørnar Knarvik Kunstgras - 12116111043
17.10 20:00 5 Askøy FK /Hetlevik/Follese Nordhordland Bergheim Frydenbøbanen - 12116111026
20.10 13:00 9 Sotra Nordhordland Straume Stadion - 12116111050
27.10 16:00 10 Bremnes Nordhordland Olvondo Stadion - 12116111060
03.11 16:00 11 Nordhordland Tertnes Knarvik Kunstgras - 12116111061

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift