Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 6 5 1 0 25-10 15 16 4 2 0 0 8-6 2 3 1 0 17-4
2 Bremnes 5 3 1 1 22-9 13 10 3 1 1 0 10-2 2 2 0 1 12-7
3 Arna-Bjørnar 4 3 0 1 18-9 9 9 3 1 0 0 5-0 1 2 0 1 13-9
4 Fana 4 3 0 1 8-7 1 9 1 3 0 0 7-2 3 0 0 1 1-5
5 Nordhordland 4 3 0 1 5-4 1 9 2 1 0 1 2-3 2 2 0 0 3-1
6 Minde 5 3 0 2 10-10 0 9 2 1 0 2 7-10 3 2 0 0 3-0
7 Sotra 6 2 0 4 10-13 -3 6 3 0 0 3 0-7 3 2 0 1 10-6
8 Sandviken 5 2 0 3 10-17 -7 6 2 1 0 2 7-11 3 1 0 1 3-6
9 Askøy FK /Hetlevik/Follese 4 1 0 3 5-8 -3 3 2 0 0 2 2-5 2 1 0 1 3-3
10 Austevoll 5 1 0 4 11-15 -4 3 2 1 0 2 7-9 3 0 0 2 4-6
11 Gneist 5 1 0 4 7-17 -10 3 2 0 0 3 5-15 3 1 0 1 2-2
12 Tertnes 5 1 0 4 5-17 -12 3 3 1 0 1 3-3 2 0 0 3 2-14
Siste synk: 17:23
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
19.02 18:30 2 Fana Os Nesttun Kunstgress 1 2-1 12116100004
04.03 20:00 3 Fana Stord Nesttun Kunstgress 1 6-0 12116100003
31.03 14:00 4 Bremnes Fana Olvondo Stadion 3-4 12116100015
07.04 16:00 1 Sotra Fana Straume Stadion 1-2 12116101002
28.04 16:00 3 Os Fana Kuventræ kunstgress 01 1-3 12116101013
05.05 16:00 4 Fana Loddefjord Nesttun Kunstgress 1 1-2 12116101023
09.05 20:00 2 Fana Nordhordland Nesttun Kunstgress 1 0-3 12116101008
13.05 18:15 5 Bremnes Fana Olvondo Stadion 2-2 12116101030
19.05 12:00 6 Minde Fana Paradis fotballbane 3-3 12116101035
26.05 18:00 7 Fana Fyllingsdalen 1 Nesttun Kunstgress 1 2-1 12116101040
02.06 14:00 5 Brann Fana Nymark Kunstgress 04 4-0 12116100017
06.06 19:30 8 Askøy FK /Hetlevik/Follese Fana Bergheim Frydenbøbanen 1-1 12116101046
09.06 16:00 9 Fana Nymark Nesttun Kunstgress 1 7-0 12116101052
16.06 18:00 10 Fyllingsdalen 2 Fana Varden Amfi 4-0 12116101057
19.06 17:00 11 Fana Arna-Bjørnar Nesttun Kunstgress 1 1-3 12116101064
10.08 14:00 4 Viking 1 Fana Grinde kunstgras 5-2 11116810008
18.08 16:00 1 Fana Sotra Nesttun Kunstgress 1 1-0 12116111002
01.09 16:00 3 Fana Tertnes Nesttun Kunstgress 2 3-2 12116111013
08.09 17:00 4 Austevoll Fana Austevoll nye Kunstgress 5-1 12116111023
15.09 17:00 5 Fana Bremnes Nesttun Kunstgress 1 3-0 12116111030
22.09 16:00 6 Fana Minde Nesttun Kunstgress 1 - 12116111035
29.09 20:00 7 Sandviken Fana Stemmemyren kunstgress - 12116111040
03.10 18:45 2 Nordhordland Fana Knarvik Kunstgras - 12116111008
13.10 16:00 8 Fana Askøy FK /Hetlevik/Follese Nesttun Kunstgress 1 - 12116111046
20.10 18:00 9 Gneist Fana Liland kunstgress 1 - 12116111052
27.10 18:00 10 Fana Fyllingsdalen 2 Nesttun Kunstgress 1 - 12116111057
03.11 16:00 11 Arna-Bjørnar Fana Garnes kunstgress - 12116111064

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift