Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 34-15 19 25 6 3 0 2 12-11 5 5 1 0 22-4
2 Minde 11 8 1 2 34-23 11 25 5 4 0 2 22-16 6 4 1 0 12-7
3 Arna-Bjørnar 11 7 1 3 38-24 14 22 6 4 0 1 19-8 5 3 1 2 19-16
4 Bremnes 11 6 2 3 45-30 15 20 6 2 2 1 20-12 5 4 0 2 25-18
5 Nordhordland 11 6 1 4 18-19 -1 19 6 3 1 1 9-5 5 3 0 3 9-14
6 Sotra 11 5 0 6 26-24 2 15 6 2 0 3 8-8 5 3 0 3 18-16
7 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 0 6 21-19 2 15 5 2 0 4 14-13 6 3 0 2 7-6
8 Fana 11 4 1 6 18-25 -7 13 5 3 1 2 11-9 6 1 0 4 7-16
9 Tertnes 11 4 1 6 13-25 -12 13 6 2 0 3 5-8 5 2 1 3 8-17
10 Sandviken 11 3 1 7 25-41 -16 10 5 1 0 5 13-23 6 2 1 2 12-18
11 Gneist 11 2 2 7 26-40 -14 8 5 1 1 4 16-25 6 1 1 3 10-15
12 Austevoll 11 2 1 8 16-29 -13 7 5 1 1 4 11-16 6 1 0 4 5-13
Siste synk: 15:13
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
19.02 18:30 2 Fana Os Nesttun Kunstgress 1 2-1 12116100004
04.03 20:00 3 Fana Stord Nesttun Kunstgress 1 6-0 12116100003
31.03 14:00 4 Bremnes Fana Olvondo Stadion 3-4 12116100015
07.04 16:00 1 Sotra Fana Straume Stadion 1-2 12116101002
28.04 16:00 3 Os Fana Kuventræ kunstgress 01 1-3 12116101013
05.05 16:00 4 Fana Loddefjord Nesttun Kunstgress 1 1-2 12116101023
09.05 20:00 2 Fana Nordhordland Nesttun Kunstgress 1 0-3 12116101008
13.05 18:15 5 Bremnes Fana Olvondo Stadion 2-2 12116101030
19.05 12:00 6 Minde Fana Paradis fotballbane 3-3 12116101035
26.05 18:00 7 Fana Fyllingsdalen 1 Nesttun Kunstgress 1 2-1 12116101040
02.06 14:00 5 Brann Fana Nymark Kunstgress 04 4-0 12116100017
06.06 19:30 8 Askøy FK /Hetlevik/Follese Fana Bergheim Frydenbøbanen 1-1 12116101046
09.06 16:00 9 Fana Nymark Nesttun Kunstgress 1 7-0 12116101052
16.06 18:00 10 Fyllingsdalen 2 Fana Varden Amfi 4-0 12116101057
19.06 17:00 11 Fana Arna-Bjørnar Nesttun Kunstgress 1 1-3 12116101064
10.08 14:00 4 Viking 1 Fana Grinde kunstgras 5-2 11116810008
18.08 16:00 1 Fana Sotra Nesttun Kunstgress 1 1-0 12116111002
01.09 16:00 3 Fana Tertnes Nesttun Kunstgress 2 3-2 12116111013
08.09 17:00 4 Austevoll Fana Austevoll nye Kunstgress 5-1 12116111023
15.09 17:00 5 Fana Bremnes Nesttun Kunstgress 1 3-0 12116111030
29.09 20:00 7 Sandviken Fana Stemmemyren kunstgress 2-4 12116111040
03.10 18:45 2 Nordhordland Fana Knarvik Kunstgras 2-0 12116111008
13.10 16:00 8 Fana Askøy FK /Hetlevik/Follese Nesttun Kunstgress 1 1-2 12116111046
20.10 18:00 9 Gneist Fana Liland kunstgress 1 5-2 12116111052
23.10 17:00 6 Fana Minde Nesttun Kunstgress 1 3-3 12116111035
27.10 18:00 10 Fana Fyllingsdalen 2 Nesttun Kunstgress 1 0-2 12116111057
03.11 16:00 11 Arna-Bjørnar Fana Arna Idrettspark 2-0 12116111064

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift