Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 6 5 1 0 25-10 15 16 4 2 0 0 8-6 2 3 1 0 17-4
2 Bremnes 5 3 1 1 22-9 13 10 3 1 1 0 10-2 2 2 0 1 12-7
3 Arna-Bjørnar 4 3 0 1 18-9 9 9 3 1 0 0 5-0 1 2 0 1 13-9
4 Fana 4 3 0 1 8-7 1 9 1 3 0 0 7-2 3 0 0 1 1-5
5 Nordhordland 4 3 0 1 5-4 1 9 2 1 0 1 2-3 2 2 0 0 3-1
6 Minde 5 3 0 2 10-10 0 9 2 1 0 2 7-10 3 2 0 0 3-0
7 Sotra 6 2 0 4 10-13 -3 6 3 0 0 3 0-7 3 2 0 1 10-6
8 Sandviken 5 2 0 3 10-17 -7 6 2 1 0 2 7-11 3 1 0 1 3-6
9 Askøy FK /Hetlevik/Follese 4 1 0 3 5-8 -3 3 2 0 0 2 2-5 2 1 0 1 3-3
10 Austevoll 5 1 0 4 11-15 -4 3 2 1 0 2 7-9 3 0 0 2 4-6
11 Gneist 5 1 0 4 7-17 -10 3 2 0 0 3 5-15 3 1 0 1 2-2
12 Tertnes 5 1 0 4 5-17 -12 3 3 1 0 1 3-3 2 0 0 3 2-14
Siste synk: 17:23
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
22.02 18:30 2 Arna-Bjørnar Bremnes Espeland idrettsplass 1-3 12116100005
17.03 14:00 1 Arna-Bjørnar Lyngbø Garnes kunstgress 4-0 12116801001
07.04 16:00 1 Arna-Bjørnar Minde Garnes kunstgress 1-1 12116101003
11.04 20:00 2 Fyllingsdalen 1 Arna-Bjørnar Varden Amfi 7-1 12116101010
28.04 16:00 3 Arna-Bjørnar Askøy FK /Hetlevik/Follese Garnes kunstgress 4-1 12116101016
19.05 16:00 6 Arna-Bjørnar Bremnes Garnes kunstgress 1-2 12116101036
28.05 19:30 7 Sotra Arna-Bjørnar 3-4 12116101039
02.06 16:00 8 Arna-Bjørnar Nordhordland Garnes kunstgress 2-2 12116101043
04.06 20:00 5 Arna-Bjørnar Fyllingsdalen 2 Ytre Arna Kunstgress 2-1 12116101028
09.06 16:00 9 Os Arna-Bjørnar Kuventræ kunstgress 01 1-5 12116101049
12.06 20:30 4 Nymark Arna-Bjørnar Nymark Kunstgress 03 6-1 12116101019
16.06 16:00 10 Arna-Bjørnar Loddefjord Garnes kunstgress 2-2 12116101056
19.06 17:00 11 Fana Arna-Bjørnar Nesttun Kunstgress 1 1-3 12116101064
18.08 16:00 1 Minde Arna-Bjørnar Paradis fotballbane 3-6 12116111003
22.08 20:00 2 Arna-Bjørnar Sandviken Garnes kunstgress 5-0 12116111010
05.09 20:00 3 Askøy FK /Hetlevik/Follese Arna-Bjørnar Bergheim Frydenbøbanen 1-3 12116111016
15.09 16:00 5 Fyllingsdalen 2 Arna-Bjørnar Varden kunstgress 1 5-4 12116111028
23.09 20:00 4 Arna-Bjørnar Gneist Ytre Arna Kunstgress - 12116111019
29.09 16:00 7 Arna-Bjørnar Sotra Garnes kunstgress - 12116111039
02.10 20:00 6 Bremnes Arna-Bjørnar Olvondo Stadion - 12116111036
13.10 16:00 8 Nordhordland Arna-Bjørnar Knarvik Kunstgras - 12116111043
20.10 16:00 9 Arna-Bjørnar Tertnes Garnes kunstgress - 12116111049
27.10 16:00 10 Austevoll Arna-Bjørnar Austevoll nye Kunstgress - 12116111056
03.11 16:00 11 Arna-Bjørnar Fana Garnes kunstgress - 12116111064

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift