Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 6 5 1 0 25-10 15 16 4 2 0 0 8-6 2 3 1 0 17-4
2 Bremnes 5 3 1 1 22-9 13 10 3 1 1 0 10-2 2 2 0 1 12-7
3 Arna-Bjørnar 4 3 0 1 18-9 9 9 3 1 0 0 5-0 1 2 0 1 13-9
4 Fana 4 3 0 1 8-7 1 9 1 3 0 0 7-2 3 0 0 1 1-5
5 Nordhordland 4 3 0 1 5-4 1 9 2 1 0 1 2-3 2 2 0 0 3-1
6 Minde 5 3 0 2 10-10 0 9 2 1 0 2 7-10 3 2 0 0 3-0
7 Sotra 6 2 0 4 10-13 -3 6 3 0 0 3 0-7 3 2 0 1 10-6
8 Sandviken 5 2 0 3 10-17 -7 6 2 1 0 2 7-11 3 1 0 1 3-6
9 Askøy FK /Hetlevik/Follese 4 1 0 3 5-8 -3 3 2 0 0 2 2-5 2 1 0 1 3-3
10 Austevoll 5 1 0 4 11-15 -4 3 2 1 0 2 7-9 3 0 0 2 4-6
11 Gneist 5 1 0 4 7-17 -10 3 2 0 0 3 5-15 3 1 0 1 2-2
12 Tertnes 5 1 0 4 5-17 -12 3 3 1 0 1 3-3 2 0 0 3 2-14
Siste synk: 17:54
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
17.03 18:00 1 Sandviken Loddefjord 2 Stemmemyren kunstgress 12-1 12116601001
04.04 20:00 1 Østsiden Askøy Sandviken Ask idrettsplass 2-4 12116201004
25.04 20:00 3 Lysekloster /Nore Neset Sandviken Lysekloster Framo Idrettspark 4-3 12116201015
01.05 12:00 2 Sandviken Trott Stemmemyren kunstgress 7-0 12116201010
02.05 20:00 4 Sandviken Sotra 2 Stemmemyren Kunstgress 2 5-1 12116201021
09.05 20:00 5 Bjarg 1 Sandviken Stavollen idrettsplass 02 3-5 12116201025
19.05 14:00 6 Sandviken Austevoll Stemmemyren kunstgress 1-6 12116201034
26.05 14:00 7 Åsane 2 Sandviken Myrdal stadion 1-4 12116201040
06.06 20:00 9 Skjergard /Nordre Fjell Sandviken Nesemyra Stadion 3-6 12116201054
14.06 18:30 10 Sædalen Sandviken Kringlebotn ballbane 0-3 12116201059
16.06 16:00 8 Sandviken Vestsiden-Askøy Stemmemyren kunstgress 6-2 12116201047
19.06 16:00 11 Sandviken Varegg Stemmemyren Kunstgress 2 5-0 12116201062
15.08 18:30 1 Sandviken Fyllingsdalen 2 Stemmemyren kunstgress 2-6 12116111004
22.08 20:00 2 Arna-Bjørnar Sandviken Garnes kunstgress 5-0 12116111010
01.09 16:00 3 Sandviken Sotra Stemmemyren kunstgress 2-5 12116111015
08.09 16:00 4 Nordhordland Sandviken Knarvik Kunstgras 1-3 12116111021
15.09 16:00 5 Sandviken Tertnes Stemmemyren kunstgress 3-0 12116111025
22.09 16:00 6 Austevoll Sandviken Austevoll nye Kunstgress - 12116111034
29.09 20:00 7 Sandviken Fana Stemmemyren kunstgress - 12116111040
13.10 16:00 8 Minde Sandviken Paradis fotballbane - 12116111047
20.10 14:00 9 Sandviken Bremnes Stemmemyren kunstgress - 12116111054
27.10 16:00 10 Sandviken Askøy FK /Hetlevik/Follese Stemmemyren kunstgress - 12116111059
03.11 16:00 11 Gneist Sandviken Liland kunstgress 1 - 12116111062

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift