Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 34-15 19 25 6 3 0 2 12-11 5 5 1 0 22-4
2 Minde 11 8 1 2 34-23 11 25 5 4 0 2 22-16 6 4 1 0 12-7
3 Arna-Bjørnar 11 7 1 3 38-24 14 22 6 4 0 1 19-8 5 3 1 2 19-16
4 Bremnes 11 6 2 3 45-30 15 20 6 2 2 1 20-12 5 4 0 2 25-18
5 Nordhordland 11 6 1 4 18-19 -1 19 6 3 1 1 9-5 5 3 0 3 9-14
6 Sotra 11 5 0 6 26-24 2 15 6 2 0 3 8-8 5 3 0 3 18-16
7 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 0 6 21-19 2 15 5 2 0 4 14-13 6 3 0 2 7-6
8 Fana 11 4 1 6 18-25 -7 13 5 3 1 2 11-9 6 1 0 4 7-16
9 Tertnes 11 4 1 6 13-25 -12 13 6 2 0 3 5-8 5 2 1 3 8-17
10 Sandviken 11 3 1 7 25-41 -16 10 5 1 0 5 13-23 6 2 1 2 12-18
11 Gneist 11 2 2 7 26-40 -14 8 5 1 1 4 16-25 6 1 1 3 10-15
12 Austevoll 11 2 1 8 16-29 -13 7 5 1 1 4 11-16 6 1 0 4 5-13
Siste synk: 15:50
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
17.03 18:00 1 Sandviken Loddefjord 2 Stemmemyren kunstgress 12-1 12116601001
04.04 20:00 1 Østsiden Askøy Sandviken Ask idrettsplass 2-4 12116201004
25.04 20:00 3 Lysekloster /Nore Neset Sandviken Lysekloster Framo Idrettspark 4-3 12116201015
01.05 12:00 2 Sandviken Trott Stemmemyren kunstgress 7-0 12116201010
02.05 20:00 4 Sandviken Sotra 2 Stemmemyren Kunstgress 2 5-1 12116201021
09.05 20:00 5 Bjarg 1 Sandviken Stavollen idrettsplass 02 3-5 12116201025
19.05 14:00 6 Sandviken Austevoll Stemmemyren kunstgress 1-6 12116201034
26.05 14:00 7 Åsane 2 Sandviken Myrdal stadion 1-4 12116201040
06.06 20:00 9 Skjergard /Nordre Fjell Sandviken Nesemyra Stadion 3-6 12116201054
14.06 18:30 10 Sædalen Sandviken Kringlebotn ballbane 0-3 12116201059
16.06 16:00 8 Sandviken Vestsiden-Askøy Stemmemyren kunstgress 6-2 12116201047
19.06 16:00 11 Sandviken Varegg Stemmemyren Kunstgress 2 5-0 12116201062
15.08 18:30 1 Sandviken Fyllingsdalen 2 Stemmemyren kunstgress 2-6 12116111004
22.08 20:00 2 Arna-Bjørnar Sandviken Garnes kunstgress 5-0 12116111010
01.09 16:00 3 Sandviken Sotra Stemmemyren kunstgress 2-5 12116111015
08.09 16:00 4 Nordhordland Sandviken Knarvik Kunstgras 1-3 12116111021
15.09 16:00 5 Sandviken Tertnes Stemmemyren kunstgress 3-0 12116111025
22.09 16:00 6 Austevoll Sandviken Austevoll nye Kunstgress 1-2 12116111034
29.09 20:00 7 Sandviken Fana Stemmemyren kunstgress 2-4 12116111040
20.10 13:30 9 Sandviken Bremnes Stemmemyren kunstgress 4-7 12116111054
27.10 16:00 10 Sandviken Askøy FK /Hetlevik/Follese Stemmemyren kunstgress 0-1 12116111059
31.10 18:00 8 Minde Sandviken Paradis fotballbane 7-3 12116111047
03.11 16:00 11 Gneist Sandviken Liland kunstgress 1 4-4 12116111062

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift