Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 34-15 19 25 6 3 0 2 12-11 5 5 1 0 22-4
2 Minde 11 8 1 2 34-23 11 25 5 4 0 2 22-16 6 4 1 0 12-7
3 Arna-Bjørnar 11 7 1 3 38-24 14 22 6 4 0 1 19-8 5 3 1 2 19-16
4 Bremnes 11 6 2 3 45-30 15 20 6 2 2 1 20-12 5 4 0 2 25-18
5 Nordhordland 11 6 1 4 18-19 -1 19 6 3 1 1 9-5 5 3 0 3 9-14
6 Sotra 11 5 0 6 26-24 2 15 6 2 0 3 8-8 5 3 0 3 18-16
7 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 0 6 21-19 2 15 5 2 0 4 14-13 6 3 0 2 7-6
8 Fana 11 4 1 6 18-25 -7 13 5 3 1 2 11-9 6 1 0 4 7-16
9 Tertnes 11 4 1 6 13-25 -12 13 6 2 0 3 5-8 5 2 1 3 8-17
10 Sandviken 11 3 1 7 25-41 -16 10 5 1 0 5 13-23 6 2 1 2 12-18
11 Gneist 11 2 2 7 26-40 -14 8 5 1 1 4 16-25 6 1 1 3 10-15
12 Austevoll 11 2 1 8 16-29 -13 7 5 1 1 4 11-16 6 1 0 4 5-13
Siste synk: 15:13
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 18:00 2 Minde Nymark Nymark Kunstgress 03 2-3 12116100006
17.03 19:30 1 Åsane Minde Myrdal stadion 1-8 12116801007
07.04 16:00 1 Arna-Bjørnar Minde Garnes kunstgress 1-1 12116101003
11.04 18:15 2 Minde Sotra Paradis fotballbane 2-5 12116101009
05.05 16:00 4 Minde Os Paradis fotballbane 5-3 12116101022
12.05 20:00 5 Loddefjord Minde Alvøen kunstgress 2-5 12116101029
19.05 12:00 6 Minde Fana Paradis fotballbane 3-3 12116101035
26.05 16:00 7 Bremnes Minde Olvondo Stadion 3-6 12116101042
29.05 18:15 3 Nordhordland Minde Knarvik Kunstgras 6-3 12116101014
02.06 20:00 8 Fyllingsdalen 1 Minde Varden Amfi 6-1 12116101047
09.06 16:00 9 Minde Askøy FK /Hetlevik/Follese Paradis fotballbane 2-4 12116101051
16.06 16:00 10 Nymark Minde Nymark Kunstgress 03 2-5 12116101058
22.06 15:00 11 Minde Fyllingsdalen 2 Paradis fotballbane 2-5 12116101063
18.08 16:00 1 Minde Arna-Bjørnar Paradis fotballbane 3-6 12116111003
25.08 12:00 2 Sotra Minde Straume Stadion 0-2 12116111009
31.08 16:00 3 Minde Nordhordland Paradis fotballbane 1-2 12116111014
08.09 16:00 4 Tertnes Minde Åstveit Idrettspark 1 0-1 12116111022
14.09 15:00 5 Minde Austevoll Paradis fotballbane 3-2 12116111029
29.09 16:00 7 Minde Bremnes Paradis fotballbane 4-1 12116111042
20.10 16:00 9 Askøy FK /Hetlevik/Follese Minde Bergheim Frydenbøbanen 2-3 12116111051
23.10 17:00 6 Fana Minde Nesttun Kunstgress 1 3-3 12116111035
27.10 16:00 10 Minde Gneist Paradis fotballbane 4-2 12116111058
31.10 18:00 8 Minde Sandviken Paradis fotballbane 7-3 12116111047
03.11 16:00 11 Fyllingsdalen 2 Minde Varden Amfi 2-3 12116111063

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift