Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 6 5 1 0 25-10 15 16 4 2 0 0 8-6 2 3 1 0 17-4
2 Bremnes 5 3 1 1 22-9 13 10 3 1 1 0 10-2 2 2 0 1 12-7
3 Arna-Bjørnar 4 3 0 1 18-9 9 9 3 1 0 0 5-0 1 2 0 1 13-9
4 Fana 4 3 0 1 8-7 1 9 1 3 0 0 7-2 3 0 0 1 1-5
5 Nordhordland 4 3 0 1 5-4 1 9 2 1 0 1 2-3 2 2 0 0 3-1
6 Minde 5 3 0 2 10-10 0 9 2 1 0 2 7-10 3 2 0 0 3-0
7 Sotra 6 2 0 4 10-13 -3 6 3 0 0 3 0-7 3 2 0 1 10-6
8 Sandviken 5 2 0 3 10-17 -7 6 2 1 0 2 7-11 3 1 0 1 3-6
9 Askøy FK /Hetlevik/Follese 4 1 0 3 5-8 -3 3 2 0 0 2 2-5 2 1 0 1 3-3
10 Austevoll 5 1 0 4 11-15 -4 3 2 1 0 2 7-9 3 0 0 2 4-6
11 Gneist 5 1 0 4 7-17 -10 3 2 0 0 3 5-15 3 1 0 1 2-2
12 Tertnes 5 1 0 4 5-17 -12 3 3 1 0 1 3-3 2 0 0 3 2-14
Siste synk: 17:54
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 18:00 2 Minde Nymark Nymark Kunstgress 03 2-3 12116100006
17.03 19:30 1 Åsane Minde Myrdal stadion 1-8 12116801007
07.04 16:00 1 Arna-Bjørnar Minde Garnes kunstgress 1-1 12116101003
11.04 18:15 2 Minde Sotra Paradis fotballbane 2-5 12116101009
05.05 16:00 4 Minde Os Paradis fotballbane 5-3 12116101022
12.05 20:00 5 Loddefjord Minde Alvøen kunstgress 2-5 12116101029
19.05 12:00 6 Minde Fana Paradis fotballbane 3-3 12116101035
26.05 16:00 7 Bremnes Minde Olvondo Stadion 3-6 12116101042
29.05 18:15 3 Nordhordland Minde Knarvik Kunstgras 6-3 12116101014
02.06 20:00 8 Fyllingsdalen 1 Minde Varden Amfi 6-1 12116101047
09.06 16:00 9 Minde Askøy FK /Hetlevik/Follese Paradis fotballbane 2-4 12116101051
16.06 16:00 10 Nymark Minde Nymark Kunstgress 03 2-5 12116101058
22.06 15:00 11 Minde Fyllingsdalen 2 Paradis fotballbane 2-5 12116101063
18.08 16:00 1 Minde Arna-Bjørnar Paradis fotballbane 3-6 12116111003
25.08 12:00 2 Sotra Minde Straume Stadion 0-2 12116111009
31.08 16:00 3 Minde Nordhordland Paradis fotballbane 1-2 12116111014
08.09 16:00 4 Tertnes Minde Åstveit Idrettspark 1 0-1 12116111022
14.09 15:00 5 Minde Austevoll Paradis fotballbane 3-2 12116111029
22.09 16:00 6 Fana Minde Nesttun Kunstgress 1 - 12116111035
29.09 16:00 7 Minde Bremnes Paradis fotballbane - 12116111042
13.10 16:00 8 Minde Sandviken Paradis fotballbane - 12116111047
20.10 16:00 9 Askøy FK /Hetlevik/Follese Minde Bergheim Frydenbøbanen - 12116111051
27.10 16:00 10 Minde Gneist Paradis fotballbane - 12116111058
03.11 16:00 11 Fyllingsdalen 2 Minde Varden Amfi - 12116111063

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift