Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G15 Høst 3 div. avd. 02
G15 Høst 3 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Uskedal/Rosendal 10 8 1 1 59-32 27 25 5 3 1 1 33-23 5 5 0 0 26-9
2 Østsiden Askøy 10 7 1 2 54-31 23 22 6 4 0 0 23-7 4 3 1 2 31-24
3 Flaktveit 7-er 10 6 2 2 72-47 25 20 6 3 1 0 36-14 4 3 1 2 36-33
4 Minde 2 10 6 1 3 36-30 6 19 5 4 0 1 27-20 5 2 1 2 9-10
5 Radøy FK 10 5 2 3 44-27 17 17 5 2 1 2 20-15 5 3 1 1 24-12
6 Kjøkkelvik 2 10 5 2 3 33-28 5 17 5 3 0 2 13-12 5 2 2 1 20-16
7 Arna-Bjørnar 2 10 4 2 4 21-27 -6 14 4 2 2 2 10-10 6 2 0 2 11-17
8 Bjarg 3 10 3 0 7 28-47 -19 9 6 3 0 1 15-10 4 0 0 6 13-37
9 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 10 2 0 8 27-34 -7 6 3 1 0 6 19-28 7 1 0 2 8-6
10 Solnut 7-er 10 1 2 7 27-54 -27 5 5 1 2 2 19-21 5 0 0 5 8-33
11 Jondal 9-er 10 1 1 8 16-60 -44 4 5 1 0 4 7-35 5 0 1 4 9-25
12 Gneist 3 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
13 Løv-Ham 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 15:10
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
01.05 12:00 2 Arna-Bjørnar 2 Jondal Garnes kunstgress 3-1 12115301007
07.05 20:00 3 Minde 2 Arna-Bjørnar 2 Paradis fotballbane 4-2 12115301012
14.05 20:00 4 Arna-Bjørnar 2 Bjarg 3 Ytre Arna Kunstgress 2-2 12115301018
19.05 16:00 5 Uskedal/Rosendal Arna-Bjørnar 2 Uskedal idrettsplass 3-4 12115301024
26.05 14:00 6 Arna-Bjørnar 2 Solnut 9-er Ytre Arna Kunstgress 2-2 12115301029
11.06 20:00 8 Eikelandsfjorden Arna-Bjørnar 2 Eikelandsosen kunstgress 9-0 12115301039
15.06 12:30 1 Odda 9-er Arna-Bjørnar 2 Odda stadion 9-2 12115301003
20.06 20:00 9 Arna-Bjørnar 2 Fana 2 Garnes kunstgress 2-4 12115301042
20.08 18:30 1 Arna-Bjørnar 2 Østsiden Askøy Ytre Arna Kunstgress 2-1 12115312005
25.08 12:30 2 Arna-Bjørnar 2 Uskedal/Rosendal Ytre Arna Kunstgress 2-4 12115312068
03.09 18:30 3 Arna-Bjørnar 2 Kjøkkelvik 2 Garnes kunstgress 1-2 12115312016
10.09 18:30 4 Jondal 9-er Arna-Bjørnar 2 Jondal skule 2-7 12115312020
17.09 20:15 5 Arna-Bjørnar 2 Minde 2 Ytre Arna Kunstgress 1-1 12115312026
24.09 19:30 6 Bjarg 3 Arna-Bjørnar 2 Stavollen Kunstgress 01 4-0 12115312033
17.10 20:00 8 Flaktveit 7-er Arna-Bjørnar 2 Breimyra idrettsplass 11-1 12115312046
22.10 18:30 9 Arna-Bjørnar 2 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Ytre Arna Kunstgress 2-0 12115312051
27.10 14:00 10 Solnut 7-er Arna-Bjørnar 2 Skotamyra 0-3 12115312059
02.11 13:00 11 Arna-Bjørnar 2 Radøy FK Ytre Arna Kunstgress 2-2 12115312066

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift