Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G15 Høst 3 div. avd. 02
G15 Høst 3 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Uskedal/Rosendal 10 8 1 1 59-32 27 25 5 3 1 1 33-23 5 5 0 0 26-9
2 Østsiden Askøy 10 7 1 2 54-31 23 22 6 4 0 0 23-7 4 3 1 2 31-24
3 Flaktveit 7-er 10 6 2 2 72-47 25 20 6 3 1 0 36-14 4 3 1 2 36-33
4 Minde 2 10 6 1 3 36-30 6 19 5 4 0 1 27-20 5 2 1 2 9-10
5 Radøy FK 10 5 2 3 44-27 17 17 5 2 1 2 20-15 5 3 1 1 24-12
6 Kjøkkelvik 2 10 5 2 3 33-28 5 17 5 3 0 2 13-12 5 2 2 1 20-16
7 Arna-Bjørnar 2 10 4 2 4 21-27 -6 14 4 2 2 2 10-10 6 2 0 2 11-17
8 Bjarg 3 10 3 0 7 28-47 -19 9 6 3 0 1 15-10 4 0 0 6 13-37
9 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 10 2 0 8 27-34 -7 6 3 1 0 6 19-28 7 1 0 2 8-6
10 Solnut 7-er 10 1 2 7 27-54 -27 5 5 1 2 2 19-21 5 0 0 5 8-33
11 Jondal 9-er 10 1 1 8 16-60 -44 4 5 1 0 4 7-35 5 0 1 4 9-25
12 Gneist 3 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
13 Løv-Ham 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 15:42
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
23.04 20:00 1 Gneist 3 9-er Radøy FK Liland kunstgress 2 1-6 12115302002
30.04 20:00 2 Radøy FK Kvernbit 2/Nordre Holsnøy Manger kunstgress 4-2 12115302008
07.05 20:00 3 Sædalen 2 Radøy FK Kringlebotn ballbane 3-2 12115302011
14.05 20:00 4 Radøy FK Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Sletta idrettsplass 6-1 12115302019
21.05 18:15 5 Flaktveit 7-er Radøy FK Breimyra idrettsplass 9er A 8-1 12115302025
26.05 14:00 6 Løv-Ham 9-er Radøy FK Fyllingsdalen stadion 9-3 12115302029
03.06 18:30 7 Radøy FK Masfjord Sletta idrettsplass 4-3 12115302033
11.06 18:30 8 Vadmyra Radøy FK Vadmyra kunstgress 5-2 12115302038
17.06 20:00 9 Radøy FK Austrheim Sletta idrettsplass 0-6 12115302043
20.08 18:30 1 Radøy FK Bjarg 3 Hordabø kunstgress 6-2 12115312006
27.08 18:30 2 Østsiden Askøy Radøy FK Ask idrettsplass 4-2 12115312012
14.09 13:00 4 Radøy FK Uskedal/Rosendal Manger kunstgress 2-3 12115312070
17.09 18:30 5 Radøy FK Flaktveit 7-er Manger kunstgress 7-3 12115312030
24.09 20:00 6 Radøy FK Kjøkkelvik 2 Manger kunstgress 4-4 12115312036
01.10 18:30 7 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Radøy FK Follese kunstgress 2 1-3 12115312042
13.10 14:00 8 Jondal 9-er Radøy FK Jondal skule 1-11 12115312048
20.10 14:00 9 Solnut 7-er Radøy FK Skotamyra 4-6 12115312054
29.10 20:00 10 Radøy FK Minde 2 Manger kunstgress 1-3 12115312060
02.11 13:00 11 Arna-Bjørnar 2 Radøy FK Ytre Arna Kunstgress 2-2 12115312066

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift