Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G15 Høst 3 div. avd. 02
G15 Høst 3 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Uskedal/Rosendal 5 4 1 0 29-16 13 13 2 2 1 0 22-12 3 2 0 0 7-4
2 Flaktveit 7-er 6 3 1 2 41-31 10 10 4 2 0 0 17-5 2 1 1 2 24-26
3 Kjøkkelvik 2 5 3 1 1 14-11 3 10 3 1 0 1 4-6 2 2 1 0 10-5
4 Arna-Bjørnar 2 5 2 1 2 13-10 3 7 1 1 1 2 6-8 4 1 0 0 7-2
5 Minde 2 4 2 1 1 12-13 -1 7 2 1 0 1 9-11 2 1 1 0 3-2
6 Radøy FK 4 2 0 2 17-12 5 6 1 2 0 1 15-8 3 0 0 1 2-4
7 Østsiden Askøy 4 2 0 2 14-9 5 6 3 1 0 0 4-2 1 1 0 2 10-7
8 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 4 1 0 3 10-11 -1 3 2 0 0 2 2-7 2 1 0 1 8-4
9 Bjarg 3 3 1 0 2 8-14 -6 3 2 1 0 0 3-2 1 0 0 2 5-12
10 Solnut 7-er 4 0 2 2 16-28 -12 2 2 0 2 0 12-12 2 0 0 2 4-16
11 Jondal 9-er 4 0 1 3 9-28 -19 1 2 0 0 2 3-13 2 0 1 1 6-15
12 Gneist 3 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
13 Løv-Ham 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 17:22
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
23.04 18:30 1 Kvernbit 2/Nordre Holsnøy Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Leirdalen Idrettsanlegg 1-4 12115302001
30.04 20:00 2 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Sædalen 2 Follese kunstgress 2 5-4 12115302009
09.05 18:30 3 Flaktveit 7-er Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Breimyra idrettsplass 9er B 6-4 12115302015
14.05 20:00 4 Radøy FK Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Sletta idrettsplass 6-1 12115302019
21.05 20:00 5 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Løv-Ham 9-er Follese kunstgress 2 6-2 12115302024
26.05 16:00 6 Masfjord Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Brekke idrettsplass 5-3 12115302028
04.06 20:00 7 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Vadmyra Follese kunstgress 2 1-11 12115302034
11.06 20:00 8 Austrheim Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Austrheim Kunstgress 9-1 12115302037
18.06 20:00 9 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Gneist 3 9-er Follese kunstgress 2 2-1 12115302044
20.08 20:00 1 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Kjøkkelvik 2 Follese kunstgress 2 1-5 12115312003
25.08 14:00 2 Jondal 9-er Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Jondal skule 1-6 12115312009
03.09 18:30 3 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Minde 2 Follese kunstgress 2 1-2 12115312014
10.09 19:30 4 Bjarg 3 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Stavollen Kunstgress 01 3-2 12115312022
24.09 20:00 6 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Flaktveit 7-er Follese kunstgress 2 - 12115312035
01.10 18:30 7 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Radøy FK Follese kunstgress 2 - 12115312042
12.10 16:00 8 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Solnut 7-er Follese kunstgress 2 - 12115312047
22.10 18:30 9 Arna-Bjørnar 2 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Ytre Arna Kunstgress - 12115312051
29.10 18:30 10 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Østsiden Askøy Follese kunstgress 2 - 12115312058
02.11 13:00 11 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Uskedal/Rosendal Follese kunstgress 1 - 12115312076

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift