Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G13 Høst 3 div. avd. 03
G13 Høst 3 div. avd. 03
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Nore Neset 2 5 4 1 0 19-6 13 13 2 3 0 0 16-5 3 1 1 0 3-1
2 Sædalen 3 5 3 0 2 31-16 15 9 3 2 0 0 8-4 2 1 0 2 23-12
3 Nordre Fjell 4 3 0 1 15-7 8 9 2 1 0 1 6-5 2 2 0 0 9-2
4 Eikelandsfjorden 2 5 2 2 1 25-12 13 8 3 1 0 1 6-2 2 1 2 0 19-10
5 Nordsiden-Askøy 5 2 1 2 26-13 13 7 2 1 1 1 8-5 3 1 0 1 18-8
6 Fyllingsdalen 2 4 1 3 0 11-6 5 6 2 1 1 0 8-3 2 0 2 0 3-3
7 Smørås 3 5 2 0 3 28-27 1 6 3 1 0 1 23-16 2 1 0 2 5-11
8 Arna-Bjørnar 2 4 2 0 2 14-13 1 6 2 2 0 0 9-5 2 0 0 2 5-8
9 Minde 2 4 1 1 2 25-15 10 4 2 1 1 0 21-4 2 0 0 2 4-11
10 Nordnes/Djerv 5 1 1 3 21-17 4 4 2 1 1 1 18-8 3 0 0 2 3-9
11 Gulen/Masfjord 6 0 1 5 6-89 -83 1 3 0 1 2 5-36 3 0 0 3 1-53
Siste synk: 16:53
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
23.04 18:30 1 Askøy FK 2 Nordre Fjell Bergheim Kunstgress 2 5-4 12113303004
30.04 18:30 2 Nordre Fjell Os 2 Ågotnes Kunstgressbane 5-2 12113303006
09.05 18:30 3 Smørås 3 Nordre Fjell Slåtthaug Kunstgress 5-4 12113303013
12.05 14:00 4 Nordre Fjell Eikelandsfjorden 2 Ågotnes Kunstgressbane 3-2 12113303017
19.05 16:00 5 Fana 3 Nordre Fjell Nesttun Kunstgress 2 8-3 12113303021
24.05 18:30 6 Nordre Fjell Kringlebotn Ågotnes Kunstgressbane 3-4 12113303028
02.06 14:00 7 Nore Neset 2 Nordre Fjell Nore Neset idrettsplass 4-2 12113303033
10.06 16:30 8 Nordre Fjell Nordsiden-Askøy Ågotnes Kunstgressbane 6-1 12113303039
16.06 14:00 9 Løv-Ham Nordre Fjell Fyllingsdalen stadion 5-2 12113303045
20.08 18:30 1 Nordsiden-Askøy Nordre Fjell Træet idrettsbane 1-2 12113313005
01.09 14:00 3 Nordre Fjell Arna-Bjørnar 2 Ågotnes Kunstgressbane 3-1 12113313017
10.09 18:30 4 Nordnes/Djerv Nordre Fjell Møhlenpris idrettsplass 1-7 12113313019
14.09 11:00 5 Nordre Fjell Smørås 3 Ågotnes Kunstgressbane 3-4 12113313027
26.09 18:30 6 Eikelandsfjorden 2 Nordre Fjell Eikelandsosen kunstgress - 12113313032
02.10 18:30 7 Nordre Fjell Minde 2 Ågotnes Kunstgressbane - 12113313037
15.10 18:30 8 Fyllingsdalen 2 Nordre Fjell Varden Framobanen - 12113313045
20.10 16:00 9 Nordre Fjell Sædalen 3 Ågotnes Kunstgressbane - 12113313052
27.10 14:00 10 Gulen/Masfjord Nordre Fjell Dalsøyra Kunstgras - 12113313058
02.11 13:00 11 Nordre Fjell Nore Neset 2 Ågotnes Kunstgressbane - 12113313062

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift