Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G13 Høst 3 div. avd. 03
G13 Høst 3 div. avd. 03
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Nordre Fjell 10 8 0 2 56-15 41 24 5 4 0 1 26-10 5 4 0 1 30-5
2 Nordsiden-Askøy 10 7 1 2 94-24 70 22 5 3 1 1 51-10 5 4 0 1 43-14
3 Arna-Bjørnar 2 10 6 0 4 47-26 21 18 5 5 0 0 35-11 5 1 0 4 12-15
4 Eikelandsfjorden 2 10 5 2 3 39-23 16 17 5 3 0 2 13-7 5 2 2 1 26-16
5 Nore Neset 2 10 5 1 4 57-20 37 16 5 3 0 2 19-12 5 2 1 2 38-8
6 Fyllingsdalen 2 10 4 3 3 26-22 4 15 5 3 1 1 13-6 5 1 2 2 13-16
7 Sædalen 3 10 5 0 5 41-44 -3 15 5 3 0 2 12-25 5 2 0 3 29-19
8 Smørås 3 10 4 1 5 45-40 5 13 5 2 0 3 29-25 5 2 1 2 16-15
9 Nordnes/Djerv 10 3 1 6 33-35 -2 10 5 2 1 2 25-18 5 1 0 4 8-17
10 Minde 2 10 2 2 6 39-43 -4 8 5 2 2 1 31-14 5 0 0 5 8-29
11 Gulen/Masfjord 10 0 1 9 7-192 -185 1 5 0 1 4 5-87 5 0 0 5 2-105
Siste synk: 15:10
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
27.04 13:00 1 Eikelandsfjorden 2 Kringlebotn Eikelandsosen kunstgress 1-4 12113303001
30.04 18:30 2 Nore Neset 2 Eikelandsfjorden 2 Nore Neset idrettsplass 6-1 12113303008
05.05 16:00 3 Eikelandsfjorden 2 Nordsiden-Askøy Eikelandsosen kunstgress 0-10 12113303012
12.05 14:00 4 Nordre Fjell Eikelandsfjorden 2 Ågotnes Kunstgressbane 3-2 12113303017
26.05 16:00 5 Eikelandsfjorden 2 Askøy FK 2 Eikelandsosen kunstgress 0-9 12113303022
28.05 20:00 6 Os 2 Eikelandsfjorden 2 Kuventræ kunstgress 02 5-1 12113303026
02.06 14:00 7 Eikelandsfjorden 2 Smørås 3 Eikelandsosen kunstgress 4-2 12113303032
13.06 18:30 8 Eikelandsfjorden 2 Løv-Ham Eikelandsosen kunstgress 1-6 12113303040
16.06 14:00 9 Fana 3 Eikelandsfjorden 2 Nesttun Kunstgress 2 13-2 12113303041
20.08 18:30 1 Fyllingsdalen 2 Eikelandsfjorden 2 Varden Framobanen 2-2 12113313001
29.08 18:30 2 Eikelandsfjorden 2 Sædalen 3 Eikelandsosen kunstgress 6-0 12113313008
01.09 14:00 3 Gulen/Masfjord Eikelandsfjorden 2 Dalsøyra Kunstgras 5-14 12113313014
12.09 18:30 4 Eikelandsfjorden 2 Nore Neset 2 Eikelandsosen kunstgress 0-2 12113313021
19.09 18:30 5 Nordsiden-Askøy Eikelandsfjorden 2 Davanger kunstgress 3-3 12113313026
01.10 18:30 7 Arna-Bjørnar 2 Eikelandsfjorden 2 Garnes kunstgress 4-3 12113313038
17.10 18:30 8 Eikelandsfjorden 2 Nordnes/Djerv Eikelandsosen kunstgress 1-2 12113313043
24.10 18:30 9 Smørås 3 Eikelandsfjorden 2 Slåtthaug Kunstgress 2-4 12113313050
26.10 14:00 6 Eikelandsfjorden 2 Nordre Fjell Eikelandsosen kunstgress 3-2 12113313032
02.11 13:00 11 Eikelandsfjorden 2 Minde 2 Eikelandsosen kunstgress 3-1 12113313061

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift