Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G13 Høst 3 div. avd. 03
G13 Høst 3 div. avd. 03
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Nore Neset 2 5 4 1 0 19-6 13 13 2 3 0 0 16-5 3 1 1 0 3-1
2 Sædalen 3 5 3 0 2 31-16 15 9 3 2 0 0 8-4 2 1 0 2 23-12
3 Nordre Fjell 4 3 0 1 15-7 8 9 2 1 0 1 6-5 2 2 0 0 9-2
4 Eikelandsfjorden 2 5 2 2 1 25-12 13 8 3 1 0 1 6-2 2 1 2 0 19-10
5 Nordsiden-Askøy 5 2 1 2 26-13 13 7 2 1 1 1 8-5 3 1 0 1 18-8
6 Fyllingsdalen 2 4 1 3 0 11-6 5 6 2 1 1 0 8-3 2 0 2 0 3-3
7 Smørås 3 5 2 0 3 28-27 1 6 3 1 0 1 23-16 2 1 0 2 5-11
8 Arna-Bjørnar 2 4 2 0 2 14-13 1 6 2 2 0 0 9-5 2 0 0 2 5-8
9 Minde 2 4 1 1 2 25-15 10 4 2 1 1 0 21-4 2 0 0 2 4-11
10 Nordnes/Djerv 5 1 1 3 21-17 4 4 2 1 1 1 18-8 3 0 0 2 3-9
11 Gulen/Masfjord 6 0 1 5 6-89 -83 1 3 0 1 2 5-36 3 0 0 3 1-53
Siste synk: 16:53
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
27.04 13:00 1 Eikelandsfjorden 2 Kringlebotn Eikelandsosen kunstgress 1-4 12113303001
30.04 18:30 2 Nore Neset 2 Eikelandsfjorden 2 Nore Neset idrettsplass 6-1 12113303008
05.05 16:00 3 Eikelandsfjorden 2 Nordsiden-Askøy Eikelandsosen kunstgress 0-10 12113303012
12.05 14:00 4 Nordre Fjell Eikelandsfjorden 2 Ågotnes Kunstgressbane 3-2 12113303017
26.05 16:00 5 Eikelandsfjorden 2 Askøy FK 2 Eikelandsosen kunstgress 0-9 12113303022
28.05 20:00 6 Os 2 Eikelandsfjorden 2 Kuventræ kunstgress 02 5-1 12113303026
02.06 14:00 7 Eikelandsfjorden 2 Smørås 3 Eikelandsosen kunstgress 4-2 12113303032
13.06 18:30 8 Eikelandsfjorden 2 Løv-Ham Eikelandsosen kunstgress 1-6 12113303040
16.06 14:00 9 Fana 3 Eikelandsfjorden 2 Nesttun Kunstgress 2 13-2 12113303041
20.08 18:30 1 Fyllingsdalen 2 Eikelandsfjorden 2 Varden Framobanen 2-2 12113313001
29.08 18:30 2 Eikelandsfjorden 2 Sædalen 3 Eikelandsosen kunstgress 6-0 12113313008
01.09 14:00 3 Gulen/Masfjord Eikelandsfjorden 2 Dalsøyra Kunstgras 5-14 12113313014
12.09 18:30 4 Eikelandsfjorden 2 Nore Neset 2 Eikelandsosen kunstgress 0-2 12113313021
19.09 18:30 5 Nordsiden-Askøy Eikelandsfjorden 2 Davanger kunstgress 3-3 12113313026
26.09 18:30 6 Eikelandsfjorden 2 Nordre Fjell Eikelandsosen kunstgress - 12113313032
01.10 18:30 7 Arna-Bjørnar 2 Eikelandsfjorden 2 Garnes kunstgress - 12113313038
17.10 18:30 8 Eikelandsfjorden 2 Nordnes/Djerv Eikelandsosen kunstgress - 12113313043
24.10 18:30 9 Smørås 3 Eikelandsfjorden 2 Slåtthaug Kunstgress - 12113313050
02.11 13:00 11 Eikelandsfjorden 2 Minde 2 Eikelandsosen kunstgress - 12113313061

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift