Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 1 div. Kvalifisering
G16 1 div. Kvalifisering
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Arna-Bjørnar 1 1 0 0 4-0 4 0 0 1 0 0 4-0 1 0 0 0 0-0
2 Austevoll 1 0 0 1 1-3 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-3
3 Bjarg 1 0 0 1 8-9 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 8-9
4 Bremnes 1 1 0 0 2-1 1 0 0 1 0 0 2-1 1 0 0 0 0-0
5 Fyllingsdalen 2 1 1 0 0 6-2 4 0 0 1 0 0 6-2 1 0 0 0 0-0
6 Loddefjord 1 1 0 0 5-2 3 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 5-2
7 Minde 1 1 0 0 8-1 7 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 8-1
8 Nymark 1 1 0 0 2-0 2 0 0 1 0 0 2-0 1 0 0 0 0-0
9 Os 1 1 0 0 9-8 1 0 0 1 0 0 9-8 1 0 0 0 0-0
10 Smørås 1 0 0 1 0-2 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-2
11 Sotra 1 1 0 0 3-1 2 0 0 1 0 0 3-1 1 0 0 0 0-0
12 Tertnes 1 0 0 1 1-2 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-2
13 Varegg 1 0 0 1 2-5 -3 0 0 0 0 1 2-5 1 0 0 0 0-0
14 Lyngbø 1 0 0 1 0-4 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-4
15 Vestsiden-Askøy 1 0 0 1 2-6 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 2-6
16 Åsane 1 0 0 1 1-8 -7 0 0 0 0 1 1-8 1 0 0 0 0-0
Siste synk: 15:58
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
21.02 19:00 2 Stord Sotra Langeland Kunstgrasbane 6-4 12116100011
17.03 18:00 1 Sotra Austevoll Straume Stadion 3-1 12116801008
07.04 16:00 1 Sotra Fana Straume Stadion 1-2 12116101002
11.04 18:15 2 Minde Sotra Paradis fotballbane 2-5 12116101009
28.04 16:00 3 Sotra Fyllingsdalen 1 Straume Stadion 2-1 12116101015
05.05 16:00 4 Askøy FK /Hetlevik/Follese Sotra Bergheim Frydenbøbanen 0-4 12116101020
08.05 19:30 5 Sotra Nymark Straume Stadion 3-3 12116101027
19.05 16:00 6 Fyllingsdalen 2 Sotra Varden Amfi 3-1 12116101031
28.05 19:30 7 Sotra Arna-Bjørnar 3-4 12116101039
02.06 16:00 8 Sotra Bremnes Straume Stadion 1-1 12116101048
08.06 11:00 9 Nordhordland Sotra Knarvik Kunstgras 1-3 12116101050
16.06 16:00 10 Sotra Os Straume Stadion 8-1 12116101055
23.06 18:00 11 Loddefjord Sotra Alvøen kunstgress 0-5 12116101065
18.08 16:00 1 Fana Sotra Nesttun Kunstgress 1 1-0 12116111002
25.08 12:00 2 Sotra Minde Straume Stadion 0-2 12116111009
01.09 16:00 3 Sandviken Sotra Stemmemyren kunstgress 2-5 12116111015
04.09 20:00 6 Sotra Fyllingsdalen 2 Straume Stadion 0-4 12116111031
08.09 18:00 4 Sotra Askøy FK /Hetlevik/Follese Straume Stadion 0-1 12116111020
15.09 16:00 5 Gneist Sotra Liland kunstgress 1 3-5 12116111027
29.09 16:00 7 Arna-Bjørnar Sotra Garnes kunstgress 5-3 12116111039
13.10 14:00 8 Bremnes Sotra Olvondo Stadion 5-4 12116111048
20.10 13:00 9 Sotra Nordhordland Straume Stadion 4-1 12116111050
27.10 16:00 10 Tertnes Sotra Åstveit Idrettspark 1 0-1 12116111055
03.11 16:00 11 Sotra Austevoll Straume Stadion 4-0 12116111065

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift