Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 1 div. Kvalifisering
G16 1 div. Kvalifisering
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Arna-Bjørnar 1 1 0 0 4-0 4 0 0 1 0 0 4-0 1 0 0 0 0-0
2 Austevoll 1 0 0 1 1-3 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-3
3 Bjarg 1 0 0 1 8-9 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 8-9
4 Bremnes 1 1 0 0 2-1 1 0 0 1 0 0 2-1 1 0 0 0 0-0
5 Fyllingsdalen 2 1 1 0 0 6-2 4 0 0 1 0 0 6-2 1 0 0 0 0-0
6 Loddefjord 1 1 0 0 5-2 3 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 5-2
7 Minde 1 1 0 0 8-1 7 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 8-1
8 Nymark 1 1 0 0 2-0 2 0 0 1 0 0 2-0 1 0 0 0 0-0
9 Os 1 1 0 0 9-8 1 0 0 1 0 0 9-8 1 0 0 0 0-0
10 Smørås 1 0 0 1 0-2 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-2
11 Sotra 1 1 0 0 3-1 2 0 0 1 0 0 3-1 1 0 0 0 0-0
12 Tertnes 1 0 0 1 1-2 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-2
13 Varegg 1 0 0 1 2-5 -3 0 0 0 0 1 2-5 1 0 0 0 0-0
14 Lyngbø 1 0 0 1 0-4 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-4
15 Vestsiden-Askøy 1 0 0 1 2-6 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 2-6
16 Åsane 1 0 0 1 1-8 -7 0 0 0 0 1 1-8 1 0 0 0 0-0
Siste synk: 15:11
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 18:00 2 Minde Nymark Nymark Kunstgress 03 2-3 12116100006
09.03 14:30 3 Bremnes Nymark Olvondo Stadion 1-0 12116100012
17.03 19:00 1 Nymark Smørås Nymark Kunstgress 03 2-0 12116801002
03.04 20:30 1 Nymark Askøy FK /Hetlevik/Follese Nymark Kunstgress 03 3-4 12116101005
09.04 18:15 2 Bremnes Nymark Olvondo Stadion 7-2 12116101012
28.04 18:00 3 Fyllingsdalen 2 Nymark Varden Amfi 3-1 12116101017
08.05 19:30 5 Sotra Nymark Straume Stadion 3-3 12116101027
19.05 14:00 6 Nymark Nordhordland Nymark Kunstgress 04 5-4 12116101032
24.05 18:30 7 Os Nymark Kuventræ kunstgress 01 2-3 12116101037
02.06 13:00 8 Nymark Loddefjord Nymark Kunstgress 03 1-5 12116101045
09.06 16:00 9 Fana Nymark Nesttun Kunstgress 1 7-0 12116101052
12.06 20:30 4 Nymark Arna-Bjørnar Nymark Kunstgress 03 6-1 12116101019
16.06 16:00 10 Nymark Minde Nymark Kunstgress 03 2-5 12116101058
19.06 18:30 11 Fyllingsdalen 1 Nymark Varden kunstgress 1 1-0 12116101062
05.09 20:15 3 Nymark Fyllingsdalen 1 Nymark Kunstgress 03 1-2 12116211017
12.09 20:00 4 Lyngbø Nymark Lyngbø Idrettspark 2-0 12116211019
22.09 18:00 5 Nymark Lysekloster /Nore Neset Nymark Kunstgress 03 4-0 12116211027
27.09 20:00 6 Åsane 1 Nymark Myrdal stadion 5-1 12116211032
03.10 20:15 7 Nymark Bjarg 1 Nymark Kunstgress 04 2-2 12116211037
13.10 18:00 11 Nymark Voss Nymark Kunstgress 03 13-2 12116211062
17.10 20:00 8 Loddefjord Nymark Alvøen kunstgress 4-2 12116211045
24.10 20:00 9 Nymark Os Nymark Kunstgress 03 3-1 12116211052
31.10 20:00 10 Vestsiden-Askøy Nymark Ravnanger kunstgress 3-6 12116211058

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift