NÅ ER DET HENNES TUR

Vår gode samarbeidspartner Aktiv365 er i år foretrukket samarbeidspartner til NRK TV-AKSJONEN. I den forbindelse arrangerer de en sykkelmaraton hvor våre medlemmer og foreldre / foresatte kan delta. (Man trenger ikke å være medlem.)

Minde IL søker Daglig Leder i fulltidsstilling

Har du lyst til å jobbe full tid med fotball, barn og ungdom? Eller kjenner du noen som bør tipses om dette?

Takk for super Mindedag!

For en dag vi fikk med strålende vær, strålende barn og voksne, strålende salg og strålende fotballspill.

MINDEDAGEN lørdag 31.august

Vi gleder oss til å samle ALLE i Minde IL lørdag formiddag på Paradis, til fotball, konkurranser, grilling, kiosk, loddsalg og sosialt samvær. Program fra ca 10 til 14-15. Nå med kampoppsett!

Oppstart kull 2013 Minde IL gutter og jenter

Vi starter opp med trening torsdager kl 17-18 på HOP. Første trening 5.september!

Høstkampanje på Aktiv 365

Vår gode samarbeidspartner på trening Aktiv365 lanserer nå sin meget gode høstkampanje. Kampanjen gir både medlemmer og familiemedlemmer mulighet til å trene for kun kr 399 pr måned.

Handledager hos Sport Norge Sletten

Onsdag 22. til kørdag 25. mai inviteres Mindemedlemmer til handledager med ekstra rabatterte priser.

Foreldremøte barnefotball - ny dato

Tirsdag 4.juni kl 1930-21 inviterer styret til møte for alle foreldre i barnefotballen, dvs fra 6-12 år.

Minde i hovedprosesjonen 17.mai

Minde vil igjen delta i hovedprosesjonen sammen med andre idrettslag og organisasjoner. Møt opp i Mindetøy klokken 1040 på Koengen, i kolonne 6. Se etter det grønne Mindeflagget.

Lagfotografering 16. mai flyttet til 27.!

Alle Mindelag fotograferes denne uken, og det tas portrettbilder av alle spillerne. MØT OPP I MINDEDRAKT. Ingen kjøpsforpliktelser!

Dato Hjemmelag Bortelag Res
16.10 Minde IL LG12 2007 alle Spillermøte
17.10 Minde IL LG12 2007 Grønn
17.10 Minde G14-1 Bønes
17.10 Løv-Ham Minde G16-2
18.10 Minde G15-2 Solnut 7-er
15.10 Minde G15-2 Kjøkkelvik 2
15.10 Minde G11 Duper Gneist Havørn
14.10 Minde IL Sotra 2
13.10 Frøya Minde Vet o/50
13.10 Ny-Krohnborg 2 Minde IL Menn 7.div

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
Veteran o/50 2 div.
# Lag K D P
1 Nordhordland 13 39 31
2 Bjarg 12 23 23
3 Nymark 14 0 23
4 Ny-Krohnborg 13 -5 18
5 Frøya 15 -11 16
6 Kvernbit 9 10 14
7 Smørås 9 6 12
8 Minde 11 -15 9
9 Baune 12 -47 8
Siste synk: 06:32
Veteran o/60
# Lag K D P
1 Gneist 10 32 30
2 Nordnes 9 47 21
3 Trane 11 -5 18
4 Fana 10 10 15
5 Brann 9 -36 9
6 Minde 9 -21 7
7 Fyllingsdalen 10 -27 1
8 Bjarg 0 0 0
Siste synk: 06:35
5 div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Askøy FK 20 41 45
2 Nordre Fjell 20 27 43
3 Østsiden Askøy 20 17 38
4 Telavåg 20 27 37
5 Nymark 20 11 37
6 Sotra 2 20 16 36
7 Baune 20 4 33
8 Åsane 3 20 3 33
9 Ny-Krohnborg 20 2 23
10 Minde 20 -11 16
11 Follese 20 -57 6
12 Skogsvåg 20 -80 0
Siste synk: 06:38
7 div. Menn avd. 02
# Lag K D P
1 Odda 10 35 25
2 Paradis 10 35 23
3 Tyssedal 11 6 17
4 Trott 3 10 -9 13
5 NHH 3 10 -12 12
6 BI Bergen 2 11 -35 7
7 Minde 2 10 -20 5
8 Ny-Krohnborg 2 0 0 0
9 Strand-Ulv 0 0 0
10 Øystese 2 0 0 0
11 Årstad 0 0 0
Siste synk: 06:35
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Bergen Nord 11 44 33
2 Lyngbø 11 27 30
3 Varegg 1 11 27 21
4 Nymark 11 2 20
5 Minde 11 10 18
6 Sædalen 11 -4 18
7 Nordhordland 2 11 -4 13
8 Radøy FK 11 -16 12
9 Gneist 2 11 -16 11
10 Sandviken 11 -15 9
11 Voss 11 -26 5
12 Fana 2 11 -29 1
Siste synk: 06:37
G16 1 div.
# Lag K D P
1 Fyllingsdalen 2 11 21 25
2 Bremnes 11 9 21
3 Sotra 11 18 20
4 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 4 18
5 Arna-Bjørnar 11 -1 18
6 Nordhordland 11 3 16
7 Fana 11 1 15
8 Minde 11 -5 14
9 Fyllingsdalen 1 11 2 12
10 Loddefjord 11 -9 10
11 Nymark 11 -16 10
12 Os 11 -27 5
Siste synk: 06:36
G16 1 div. Kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 4 0
2 Austevoll 1 -2 0
3 Bjarg 1 -1 0
4 Bremnes 1 1 0
5 Fyllingsdalen 2 1 4 0
6 Loddefjord 1 3 0
7 Minde 1 7 0
8 Nymark 1 2 0
9 Os 1 1 0
10 Smørås 1 -2 0
11 Sotra 1 2 0
12 Tertnes 1 -1 0
13 Varegg 1 -3 0
14 Lyngbø 1 -4 0
15 Vestsiden-Askøy 1 -4 0
16 Åsane 1 -7 0
Siste synk: 06:23
G16 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Tertnes 9 32 24
2 Gneist 9 26 22
3 Åsane 1 9 14 19
4 Lyngbø 9 12 19
5 Voss 9 3 16
6 Smørås 9 11 10
7 Osterøy /Fotlandsvåg 9 3 7
8 Minde 2 9 -21 6
9 Samnanger 9 -32 5
10 Løv-Ham 9 -48 1
11 Bjarg 2 0 0 0
12 Kvernbit /Nordre Holsnøy 0 0 0
Siste synk: 06:37
G16 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Fyllingsdalen 2 8 19 22
2 Arna-Bjørnar 8 11 16
3 Nordhordland 7 5 15
4 Bremnes 8 11 14
5 Minde 6 3 12
6 Fana 7 0 12
7 Askøy FK /Hetlevik/Follese 7 0 9
8 Sandviken 7 -8 9
9 Tertnes 8 -12 9
10 Sotra 8 -6 6
11 Austevoll 8 -8 4
12 Gneist 8 -15 4
Siste synk: 06:36
G16 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Sotra 2 6 15 18
2 Smørås 6 -1 12
3 Osterøy /Fotlandsvåg 6 2 11
4 Minde 2 6 0 9
5 Varegg 4 6 7
6 Trott 5 -1 6
7 Løv-Ham 6 -6 6
8 Sædalen 2 6 -5 5
9 Åsane 2 6 -6 4
10 Sund /Skogsvåg/Telavåg 5 -4 3
11 Masfjord 0 0 0
Siste synk: 06:37
G15 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Smørås 7 16 19
2 Austevoll 7 18 17
3 Fyllingsdalen 7 10 13
4 Gneist 7 7 12
5 Sædalen 7 -9 12
6 Bjarg 7 3 4
7 Minde 7 -13 4
8 Os 7 -32 0
Siste synk: 06:12
G15 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Odda 9-er 8 38 22
2 Eikelandsfjorden 8 34 21
3 Uskedal/Rosendal 8 15 12
4 Fana 2 8 -1 12
5 Minde 2 8 -2 10
6 Bjarg 3 8 -23 9
7 Arna-Bjørnar 2 8 -17 8
8 Jondal 8 -19 5
9 Solnut 9-er 8 -25 4
Siste synk: 06:39
G15 Høst 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Austevoll 1 7 32 21
2 Follese /Askøy FK/Hetlevik 7 18 17
3 Minde 6 6 12
4 Kvernbit 6 3 10
5 Gneist 6 4 8
6 Voss 7 0 8
7 Sund/Skogsvåg/Telavåg 7 -8 7
8 Loddefjord 6 -9 3
9 Nordhordland 6 -21 2
10 Bjarg 2 6 -25 1
Siste synk: 06:36
G15 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Uskedal/Rosendal 9 26 22
2 Østsiden Askøy 8 20 18
3 Radøy FK 7 17 13
4 Flaktveit 7-er 7 13 13
5 Kjøkkelvik 2 7 2 11
6 Minde 2 6 -1 10
7 Arna-Bjørnar 2 6 -1 7
8 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 7 -1 6
9 Bjarg 3 7 -13 6
10 Solnut 7-er 7 -19 5
11 Jondal 9-er 7 -43 1
12 Gneist 3 9-er 0 0 0
13 Løv-Ham 9-er 0 0 0
Siste synk: 06:32
G14 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fana 8 17 20
2 Stord 8 18 18
3 Loddefjord 8 11 14
4 Os 8 2 11
5 Bjarg 8 -3 10
6 Austevoll 8 -7 10
7 Baune 8 -9 10
8 Gneist 8 2 9
9 Minde 8 -31 0
Siste synk: 06:39
G14 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Sotra 7 22 18
2 Bønes 7 13 17
3 Minde 7 -3 10
4 Lyngbø 7 -2 9
5 Ny-Krohnborg 7 -2 9
6 Loddefjord 2 7 -1 8
7 Vestsiden-Askøy 7 -3 8
8 Åsane 7 -4 7
9 Østsiden Askøy 7 -9 7
10 Tertnes 7 -11 5
Siste synk: 06:37
J14 3 div.
# Lag K D P
1 Skjergard 2/Nordre Fjell 6 2 12
2 Søfteland 6 2 10
3 Rosendal/Uskedal 6 -1 10
4 Sandviken 6 1 9
5 Minde 9-er 6 1 7
6 Odda 6 -4 7
7 Voss 2 6 -1 6
Siste synk: 06:38
J14 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Voss 2 5 8 11
2 Rosendal/Uskedal 4 4 9
3 Søfteland 5 5 8
4 Minde 9-er 4 8 5
5 Odda 4 -10 4
6 Radøy FK 4 -8 3
7 Sandviken 4 -7 1
8 Fedje 0 0 0
Siste synk: 06:35
G13 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fana 9 43 24
2 Baune 9 53 22
3 Nest-Sotra 9 12 21
4 Bjarg 1 9 9 18
5 Søreide 9 53 15
6 Os 9 14 15
7 Smørås 9 -20 8
8 Gneist 9 -10 7
9 Sædalen 9 -66 3
10 Minde 9 -88 0
Siste synk: 05:29
G13 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Austrheim 8 44 24
2 Flaktveit 2 8 35 16
3 Lindås 8 28 16
4 Eikanger 8 25 16
5 Radøy FK 8 31 13
6 Nordnes/Djerv 8 1 9
7 Sædalen 3 8 4 6
8 Minde 2 8 -39 6
9 Gulen/Masfjord 8 -129 0
Siste synk: 06:06
G13 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Gneist 6 30 16
2 Nymark 6 6 11
3 Bjarg 2 6 0 10
4 Kjøkkelvik 7 -2 10
5 Follese/Hetlevik 6 -7 10
6 Sædalen 6 1 8
7 Loddefjord 2 5 -4 6
8 Østsiden Askøy 1 6 -7 6
9 Minde 6 -17 0
Siste synk: 06:37
G13 Høst 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Nordsiden-Askøy 8 33 16
2 Nordre Fjell 6 17 15
3 Nore Neset 2 7 10 13
4 Sædalen 3 7 1 12
5 Smørås 3 6 8 9
6 Arna-Bjørnar 2 5 2 9
7 Fyllingsdalen 2 7 2 9
8 Eikelandsfjorden 2 6 12 8
9 Minde 2 6 1 4
10 Nordnes/Djerv 6 -3 4
11 Gulen/Masfjord 6 -83 1
Siste synk: 06:38
16.10 17:30 Klubbhuset H
Minde IL LG12 2007 alle - Spillermøte
17.10 17:30 Paradis B
- Minde IL LG12 2007 Grønn
17.10 18:30 Paradis fotballbane H
Minde G14-1 - Bønes
17.10 20:00 Fyllingsdalen stadion B
Løv-Ham - Minde G16-2
18.10 18:00 Norheimsund st. kgress 9er A H
Minde G15-2 - Solnut 7-er
15.10 18:30 Paradis fotballbane H  
Minde G15-2 - Kjøkkelvik 2  
15.10 17:15 Paradis A H  
Minde G11 Duper - Gneist Havørn  
14.10 20:00 Paradis H  
Minde IL - Sotra 2  
13.10 20:00 Frøya idrettspark 7er A B  
Frøya - Minde Vet o/50  
13.10 20:00 Krohnsminde 11er B  
Ny-Krohnborg 2 - Minde IL Menn 7.div  

Hovedsponsor

Følg oss på Facebook!

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift